Dinkla Numan Hof ERA Makelaardij
Okay, let's tackle this query. The user wants a revised office description for a real estate agency called Dinkla Numan Hof ERA Makelaardij in Vries. The main goal is to build trust and highlight what the office excels at. First, I need to focus on the primary source, which is profileText. But in the given JSON, profileText is empty. So I'll have to rely on the structured fields next: kantoor (office name), plaats (location), diensten (...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
T. Zondagstraat 2
9301HM Roden
€ 425.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 448 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Batinge 43
9331KS Norg
€ 325.000 k.k.
€ 2.289/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 237 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Fabrieksstraat 5
9331HL Norg
€ 335.000 k.k.
€ 3.641/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ordel 14
9331EX Norg
€ 695.000 k.k.
€ 5.388/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 822 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Asserstraat 87
9335TA Zuidvelde
€ 560.000 k.k.
€ 4.553/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 2200 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schipborgerweg 19 35
9483TL Zeegse
€ 217.500 k.k.
€ 3.954/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 55 m²
- Perceeloppervlakte
- 465 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
33 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Karlingakkers 8
10Een hele fijne makelaar die ons met de koop en verkoop goed heeft bij gestaan. En je hem altijd kon bellen maakte niet uit wanneer. Zeer fijne ervaring.
-
Marc Berkhout
10Goede makelaar, erg vriendelijk en behulpzaam. Geeft goede adviezen en tips.
-
Dikninge 40
7Alles prima, geen klachten. Alleen vonden we het move gebeuren af en toe lastig. Zoals dat we geen bericht kregen dat er een bezichtiging gecanceld was.
-
Boerhoorn 2
10Een vriendelijke en deskundige makelaar. Hij heeft ons zeer goed geholpen. We raden deze makelaar zeker aan!
-
Calèchelaan 2
9Het is de tweede keer dat we met Jan Luuk een huis hebben verkocht. Net als bij de eerste keer zijn we zeer tevreden. Dat was ook de reden dat we weer voor hem hebben gekozen. Heeft een zeer goede kennis van de markt. Hetgeen geleid heeft tot een goede positionering qua prijs.
-
Tarwehullen 23
9Het contact met onze makelaar was super goed en erg fijn.En wij hebben geen klachten. Het is een echte aanrader.
-
Schansweg 10
9Jan Luuk, is deskundig, praktisch en bewaakt de voortgang! Het samenstellen van het verkoopdossier ging vlot. Prettige samenwerking!
-
Braamstukken 118
9De makelaar is betrokken, heeft veel kennis, denkt goed mee, is enthousiast en realistisch. Het contact was prettig voor de verkoop en ook na de verkoop bleef hij actief betrokken bij het proces.