Met Marjolein Makelaardij
Met Marjolein Makelaardij staat voor persoonlijke, betrokken en flexibele makelaarsdienstverlening in Helmond en de omgeving. Met een frisse blik en hoopvolle energie help ik je graag bij de verkoop, aankoop of verhuur van jouw woning. Niet standaard, maar op maat – zodat je proces goed voelt en in jouw tempo verloopt. Ik ben gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en verhuur van woningen en ben er altijd voor je, of het nu overdag, ’s a...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jan de Withof 90
5709AK Helmond
€ 375.000 k.k.
€ 3.472/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 322 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Sprengenbergweide 16
5709SM Helmond
€ 545.000 k.k.
€ 4.067/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 243 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lijsterstraat 8
5702PR Helmond
€ 389.000 k.k.
€ 3.297/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hasselbeemden 28
5706GG Helmond
€ 529.000 k.k.
€ 4.198/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
de Langekker 47
5706SJ Helmond
€ 425.000 k.k.
€ 4.830/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Berkengraaf 35
5761JE Bakel
€ 579.000 k.k.
€ 3.735/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Miriam van Gils
10Wij zijn super enthousiast over Marjolein! Gewoon…..door haar vakkennis, haar uitstraling, het snel reageren, de transparantie, alles verliep gewoon zoals wij het verwachte. Open communicatie, lekker duidelijk met een mooi eindresultaat! Dank je wel Marjolein!!
-
CIndy Morssink
10Het huis dat we op het oog hadden, was de bezichtingings mogelijkheid eigenlijk gesloten. Maar door een belletje met Marjolein hebben we toch nog een bezichtiging kunnen doen van ons nieuwe "paleisje". Daardoor werd voor ons duidelijk dat marjolein een mensen-mens is en zo iemand beoordeeld. We zijn zo dankbaar voor de openheid, eerlijkheid en oprechtheid die Marjolein tijdens de koop van het nieuwe huis en verkoop van het oude huis naar ons toonde. Niets was teveel, snel bereikbaar en duidelijke uitleg en hulp indien nodig, echt TOP! Marjolein is een aanrader als makelaar, kundig, eerlijk, kleinschalig en een enorm hart voor de zaak!
-
Breitnerlaan 10
9Bij het maken van de offerte meteen een heel goed gevoel gekregen van Marjolein. Wat een lieve vrouw met kennis van zaken en eerlijk. Ze is goud eerlijk maar ze denkt ook goed met je mee. Ondanks alles wat er prive speelde heeft Marjolein dit super goed en netjes voor me opgelost. Ik adviseer haar aan bij iedereen. Echt een topper.
-
Maastrichterweg 99
10Makelaar is heel toegankelijk en snel in reageren. Ze weet van doorpakken en werkt heel persoonlijk. Luistert echt naar de behoefte van de klant en gaat niet alleen voor snel resultaat. Echt een topper!