Adriaan van den Heuvel makelaars Eindhoven
"Full service makelaardij met kennis van zaken!"
Adriaan van den Heuvel Makelaars in Eindhoven staat voor een persoonlijke en professionele aanpak in de makelaardij. Wij begeleiden u doorheen het hele proces van verkoop, aankoop, huur en verhuur met een no-nonsense mentaliteit. Onze ervaring en samenwerking met vakexperts zorgen voor een betrouwbare, transparante en succesvolle samenwerking. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijfsruimte of advies over taxaties en onteigening, w...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Leostraat 110
5615BP Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 3.874/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Diepenbrockstraat 4
5654GC Eindhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Meerplein 89
5658LL Eindhoven
€ 450.000 k.k.
€ 5.488/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Prof. R. Regoutstraat 33
5684TL Best
€ 575.000 k.k.
€ 3.993/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 271 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Fangorn 6
5661AK Geldrop
€ 670.000 k.k.
€ 3.384/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gladiolusstraat 20 C
5644ND Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 5.783/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
1 reviews op Google
-
de Koppele 45
10Ik ben ontzettend tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment viel direct op hoe behulpzaam en enthousiast zij is. Er werd echt de tijd genomen om naar mijn wensen te luisteren, en er werd actief met mij meegedacht in elke stap van het proces. Wat ik vooral heb gewaardeerd, is de strategische slimheid waarmee alles werd aangepakt. Er zat duidelijk een goed doordachte aanpak achter, wat mij veel vertrouwen gaf. Daarnaast wist zij op een pretti…
-
Penelopestraat 279
9They are prompt in their service and response and cater to the needs of the buyer and provide a human touch. Their document and work is easy to process and transparency was maintained related to the bids, documents, sellers, etc. They are also flexible and adaptive to the needs and dynamic nature of the selling process. The analysis and outcome desired in terms of asking price, number of bidding and attracting buyers was not predicted accurately. Unclear communication regardin…
-
Engelsbergenstraat 59
9Contacten en reacties op vragen waren altijd professioneel plezierig en erg hulpvaardig. Was erg gericht op ontzorgen.
-
Frambozenstraat 12
10Zowel de aankoop van ons huidige huis evenals de verkoop van ons vorige huis zijn goed verlopen dankzij de snelheid en deskundigheid van deze makelaars. Via het move kanaal alles snel en efficiënt kunnen uitwisselen. Deze makelaar zou ik zeker aan kennissen en vrienden aanbevelen.