WG Makelaars B.V.
WG Makelaars B.V. staat voor 50 jaar ervaring in Willemstad, waar traditionele makelaarskennis samengaat met moderne digitale presentatie. Onze focus ligt op betrouwbare transacties en een persoonlijke aanpak, afgestemd op de behoeften van klanten in deze regio. We bieden diensten als verkoop, aankoop, verhuur en taxaties, met een werkwijze die profiteert van digitale tools zoals 360-graden foto’s, 2D/3D plattegronden en professionele f...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Amerlaan 26
4793DH Fijnaart
€ 699.000 k.k.
€ 3.799/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Zuster Lankhaarlaan 16
4797CH Willemstad
€ 415.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
mr. Jaap Burgerlaan 6
4797CX Willemstad
€ 475.000 k.k.
€ 3.598/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 253 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 47
4765CB Zevenbergschen Hoek
€ 475.000 k.k.
€ 3.369/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 183 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molenpad 19
4797AH Willemstad
€ 397.500 k.k.
€ 4.676/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Callenburghlaan 10
4797BW Willemstad
€ 859.000 k.k.
€ 4.521/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 698 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Groenstraat 30
8Beste Henriette, collega's van WG makelaars! dankjewel voor jullie ondersteuning tijdens de verkoop van mijn huis in Willemstad, de Groenstraat; dankbaar voor het doorlopen proces en het geduld ! (-:
-
Willian de Geus
10Prima kantoor, vriendelijk, duidelijk, meedenkend en meewerkend met de klanten.
-
Justin Dobbe
10 -
Alain van Walsum
10WG Makelaars (Henriette Dane) heeft ons huis verkocht in Oudemolen. Wij zijn erg goed geholpen (door het hele team) en de communicatie was duidelijk. Het is dat je niet iedere week een huis koopt of verkoopt, maar de ervaring zou anders zeker voor herhaling vatbaar zijn.
-
Jack
10Wij hebben een ongelofelijke goede samenwerking met elkaar gehad. Goede communicatie en afspraken nakomen. Pakt direct de vragen op en neemt actie ze zijn altijd bereikbaar voor je.
-
Fred Hoefnagel
10 -
Appelaarseweg 27
9Uitstekende makelaar, die zeer professioneel haar klanten begeleid en ook de mensen rustig rondleid
-
Brabantse Bellefleur 89
9Erg fijne makelaar! Leuk, spontaan. Hielden ons goed op de hoogte van alles. Ze kennen de wijk, het dorp (Fijnaart) en dat is toch wel erg prettig. De communicatie verliep heel goed. Nogmaals dank!
-
Stadsedijk 11
10Ik heb met Henriëtte Dane (de eigenaar van WG Makelaars) een heel fijn contact gehad. Erg vriendelijk en kent de markt. Ook haar medewerkers op kantoor zijn altijd heel correct en staan je netjes te woord. WG Makelaars is zeker een aanrader.