Briaire Makelaardij
"De kracht van persoonlijke aandacht"
Briaire Makelaardij staat voor persoonlijke aandacht en kwaliteit in de woningmarkt. Met een kleine portefeuille van aantrekkelijke panden ben ik in staat om mijn klanten op een gedetailleerde en betrouwbare manier te begeleiden. Mijn werk als makelaar is gebaseerd op directe communicatie, loyaliteit en een diepe interesse in de wensen van mijn klanten. Ik ben beëdigd als NVM Makelaar en heb sinds 2009 ervaring in de branche. Door mijn...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 45
6049BM Herten
€ 525.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 890 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schout Kellenerstraat 107
6042XE Roermond
€ 295.000 k.k.
€ 2.418/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Swalmerstraat 57
6041CW Roermond
€ 785.000 k.k.
€ 3.204/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hoosveld 61
6075DD Herkenbosch
€ 690.000 k.k.
€ 2.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 345 m²
- Perceeloppervlakte
- 1215 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Gebroeklaan 4
6042GP Roermond
€ 525.000 ,-
€ 3.977/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Beukenlaan 10
6097CN Heel
€ 425.000 k.k.
€ 3.269/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 447 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Vestesingel 55
10Mijn makelaar had veel kennis van de markt en is altijd bereikbaar geweest voor vragen. Daarnaast hield ze ons op de hoogte van het gehele proces.
-
Schout Kellenerstraat 149
10Het contact met Vicky verliep prima en ze luisterde goed naar onze wensen en verwachtingen. De verkoop is heel erg goed verlopen.
-
Dorpstraat 10
10Vicky doet haar werk professioneel en adequaat. Altijd helder in haar terugkoppeling. Daarnaast stipt in het nakomen van de afspraken. Heel prettig om als verkoper mee samen te werken.
-
Professor Dupontstraat 5
10Vicky is enorm enthousiast en gepassioneerd over wat ze doet! Ze draagt zorg voor haar klanten, heeft oog voor detail en is prettig om mee samen te werken!
-
Fons Olterdissenstraat 4
9Vicky is een kundige en betrokken makelaar. Ze begeleidde ons met veel enthousiasme en professionaliteit door het hele aankoopproces. Haar duidelijke communicatie, kennis van de markt en persoonlijke aanpak maakten dat we ons te allen tijde goed ondersteund voelden. Ze denkt echt mee en zorgt ervoor dat alles soepel verloopt, wat het hele traject een stuk makkelijker maakte. Ik kan Vicky van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en zorgvuldige makelaa…
-
Billenstraatje 2
9Vicky is een betrokken makelaar met kennis van zaken. Ze is duidelijk en doortastend. Het was een plezier om met haar samen te werken en wij raden haar ten zeerste aan.