JIP makelaars Groningen
In Groningen staat JIP makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, zorgen wij ervoor dat jouw woonwens tot stand komt. Onze ervaring en passie voor vastgoed maken ons de betrouwbare partner in elke transactie. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Onze werkwijze is transparant, ged...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lingestraat 48
9725GS Groningen
€ 259.000 k.k.
€ 3.408/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Noorderdwarsstraat 3
9717LW Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 5.612/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- 30 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Dukdalf 129
9732BP Groningen
€ 259.000 k.k.
€ 2.564/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Landsteinerlaan 19
9728KM Groningen
€ 450.000 k.k.
€ 4.500/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Plutolaan 525
9742GP Groningen
€ 225.000 k.k.
€ 2.777/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Schorsmolenstraat 105
9723DZ Groningen
€ 535.000 k.k.
€ 4.692/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Koeriersterweg 24
10Het contact was perfect, en de punten die ze noemde en die wij moesten verbeteren ook. Daar hebben wij veel aan gehad door verliep het proces prima
-
Multatulistraat 102
10Contact met de makelaar verliep goed, we hebben de begeleiding door het gehele team als erg prettig ervaren.
-
Van Loghemstraat 48
9De samenwerking van JIP is heel prettig en persoonlijk. Geen praatjes maar nuchter en eerlijk. Via WhatsApp gaat de communicatie gaat ook snel.
-
T B
10We hadden prettig, persoonlijk contact, ze had veel geduld met ons en ze heeft zich enorm ingezet om ons huis goed te verkopen aan fijne kopers.
-
Edwin & Manon Duin
10Het contact verliep uitstekend en afspraak worden nagekomen , Sandra is enthousiast , doortastend en pro actief richting geïnteresseerden. Er is overleg , makkelijk contact te krijgen en heeft een plan van aanpak. Er wordt veel zorg aan de presentatie besteed , en bereid om indien nodig iets extra te doen. Ik zeg 100 punten!
-
Feikje Bouwhuis
10Het contact met de makelaar liep soepel. We konden met al onze vragen bij haar terecht via de mail, app of een telefoontje. We werden goed op de hoogte gehouden van alles. Ze nam de tijd voor ons. Daarnaast was ze prettig in de omgang, had een vlotte babbel, professionele uitstraling en ze heeft duidelijk plezier in haar werk. En ons huis was vlot en naar tevredenheid verkocht, daar gaat het tenslotte om. Dus wat ons betreft een aanrader!