Alderik Vos Makelaardij is een full service NVM-kantoor dat zich specialiseert in de verkoop en aankoop van woningen in Zuidwest Drenthe. Sinds 2004 werken wij uit vanuit het historische centrum van Diever, waar we trots zijn op ons werkgebied dat zich uitstrekt over een straal van 25 km. In deze regio vinden u de prachtige gemeentes Westerveld, De Wolden, Midden-Drenthe en Ooststellingwerf. Met duizenden transacties onder onze naam, he...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kalterbroeken 60
7981EE Diever
€ 885.000 k.k.
€ 3.750/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 918 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 47
7981AD Diever
€ 789.500 k.k.
€ 4.291/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 741 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kloosterstraat 5
7981BJ Diever
€ 419.500 k.k.
€ 3.849/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 462 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
P.R. Roelfsema Rzn.-weg 28
9423RB Hoogersmilde
€ 498.000 k.k.
€ 2.862/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 1520 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Beek en Brink 14
8437PJ Zorgvlied
€ 425.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 1134 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Kampen 3
7991EJ Dwingeloo
€ 459.500 k.k.
€ 3.259/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (103)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
103 reviews totaal
Funda
55 reviews op Funda
48 reviews op Google
-
Haarsmastraat 9
8Het contact met Steven ervaarden wij als erg prettig en laagdrempelig. Van het eerste gesprek tot het laatste appje.
-
Bosbouwkamp 29
10Prima zakelijk en vlot, snelle afhandeling. Alles zeer correct en duidelijk. Goede prospectus met goede foto's en teksten
-
't Beusje 15
9Alles liep op rolletjes. Vanaf het eerste contact in Vledder en de daarop volgende contacten. Ik werd goed op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen en bezichtigingen. Het open huis leverde direct een match met een aanstaande koopster. Als niet bewoner van het huis - ik had een machtiging van mijn zwager - de verkoop te regelen kreeg ik goede hulp bij invullen van alle benodigde gegevens. Alle lof voor makelaar Steven van Nus!
-
't Hertenspoor 120
10Vriendelijke en kundige makelaar. Het contact verliep steeds heel prettig. Ik werd direct na elke bezichtiging gebeld met uirgebreide verslaggeving. Uiteindelijk is de woning binnen 1 maand verkocht. Kortom zeer tevreden! Ik zou Alderik Vos zeer zeker aanbevelen! 😄
-
Lootenstraat 10
10Zeer professioneel en vriendelijk contact goed bereikbaar en tips gevend . Ook goed overleg tijdens bieding proces. En een nette afhandeling van het proces. Ook het personeel zeer vriendelijk en correct
-
P.W. Janssenlaan 8
9Het contact met Steven van Nus was erg prettig en ongedwongen. Beantwoorde direct je vragen en maakte tijd voor je. Ik kan deze makelaar dan ook zeker aanraden.