Makelaardij Hofstee
""opent nieuwe deuren""
Makelaardij Hofstee in Wolvega staat al bijna 50 jaar voor in de regio als betrouwbare partner op het gebied van onroerend goed. Met een sterke focus op verkoop, aankoop en taxatie bieden wij persoonlijk advies aan zowel particulieren als ondernemers. Onze kennis van de lokale markt in Zuid-Friesland en de Kop van Overijssel is onmisbaar bij het zoeken naar of verkopen van woningen, appartementen, bedrijfsruimtes en agrarisch vastgoed....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Het Bosmeer 68
8391ZZ Noordwolde
€ 225.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 425 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Kwekerije 41
8391LG Noordwolde
€ 325.000 k.k.
€ 3.571/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Jokweg 54
8394VN De Hoeve
€ 360.000 k.k.
€ 4.390/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 1161 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Het Schild 3
8341RL Steenwijkerwold
€ 445.000 k.k.
€ 3.069/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 696 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Irenestraat 16
8471RG Wolvega
€ 255.000 k.k.
€ 3.592/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Steggerdaweg 74
8395PN Steggerda
€ 349.000 k.k.
€ 3.835/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 649 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
Schoterlandseweg 9
9Makelaardij Hofstee is een uitstekende makelaar ! Het duo Jan Land makelaar in de regio en Marrit in de backoffice is een goed en bereikbaar en communicatief team. Ze zijn oprecht, eerlijk en positief ingesteld. De klant heeft zijn eigen inbreng en wensen en daarmee is het verkoopproces in samenspraak goed en vlot verlopen. Toppertjes !
-
De Snikke 11
9Zeer goed en behulpzaam bij het hele proces ,goed bereikbaar, werden goed op de hoogte gehouden bij alles
-
Wilhelminastraat 19
9Heel fijn makelaarskantoor, alles in overleg en goede begeleiding. Een makelaar met veel ervaring en deskundigheid
-
Lepeltjesheide 48
10Zeer tevreden! Een huis kopen en/of verkopen is niet zomaar iets. Dan is het erg fijn dat er een makelaar is die jou bij alles helpt. Wij zijn vriendelijk en deskundig geholpen. Al onze vragen werden serieus genomen en professioneel beantwoord zowel door Jan als Marrit! Een fijne samenwerking 👍
-
Jokweg 16
10De makelaar was deskundig, ontzorgend en vriendelijk. We kregen ook goede en vriendelijke informatie vanuit de back-office van het kantoor.
-
Distelvlinder 43
10Heel fijn contact, waarbij de makelaar ook echt meedacht in het verkoopproces. Als er iets onduidelijk was dan kon ook goed contact gezocht worden en werd er snel gereageerd. Top keuze voor als je een makelaar nodig bent met veel lokale marktkennis.