Van 't Hof Makelaardij o.g.
Van 't Hof Makelaardij is al ruim 40 jaar vertrouwd in de regio Alkmaar en omgeving. Met een sterke focus op klantgerichtheid en persoonlijke aandacht, helpen we u bij elke stap op de weg naar uw droomwoning of ideale investering. Onze ervaring en kennis van de lokale markt zorgen voor een doordachte aanpak, waarbij we u begeleiden van de eerste stap tot en met de overdracht. Wij werken transparant, betrouwbaar en met inzicht in de wens...
Actueel woningaanbod
-
- Onder bod
Honthorstlaan 176
1816TG Alkmaar
€ 285.000 k.k.
€ 4.385/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Henriëtte Roland Holststraat 5
1827LR Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 4.250/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Kinheimstraat 17
1815BD Alkmaar
€ 345.000 k.k.
€ 4.480/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 81 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Asturiëstraat 11
1827DB Alkmaar
€ 350.000 k.k.
€ 0/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Joke Smitstraat 22
1827LV Alkmaar
€ 410.000 k.k.
€ 3.693/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Henriëtte Roland Holststraat 18
1827LR Alkmaar
€ 389.000 k.k.
€ 3.929/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (10)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
10 reviews totaal
10 reviews op Google
-
Stefan Rijsmus
10Frank heeft ons super goed geholpen met de taxatie van onze woning. Hij kon op korte termijn komen en heeft het rapport snel afgeleverd.
-
M.P.D. van Dijk
10Duidelijke communicatie, kan snel schakelen!
-
Martin Heuvel
2Komt zijn afspraken niet na. Je spreekt een tarief af (zwart op wit per mail bevestigd) en daarna gaat hij moeilijk doen na een paar dagen, terwijl we daarvoor prettig contact hebben gehad.
-
Robert Kooij
2Al een week of 2 terug een mail gestuurd met een vraag. Tot nu toe nog niet eens een reactie gehad. Even een berichtje dat je de vraag hebt ontvangen lijkt me niet zo moeilijk. Geef dan aan dat je er op terugkomt.
-
Inge Hogenes
10 -
Theo Veen
10 -
Quirijn van Hengstum
10Ik heb de taxatie van mijn nieuwe woning via Frank laten uitvoeren, NWWI gevalideerd. Ondanks dat het allemaal last minute en snel moest van de hypotheekverstrekker, heeft Frank gelijk alles opgepakt en snel afgehandeld! Ik zou hem zeker adviseren.
-
Jacques van der Laan
10Frank is een absolute vakman. Legt alles duidelijk uit en neemt alle zorgen weg en is daarnaast gewoon erg aardig. Ik zou Frank en dus van 't Hof altijd aanbevelen.
-
aleksandre mosulishvili
10 -
Dirk Terlouw
10professioneel met ruime marktkennis