Van de Ridder Makelaars
"Familiebedrijf sinds 1973 met oog voor jouw thuis"
Van de Ridder Makelaars is sinds 1973 een familiebedrijf dat zich heeft ontwikkeld tot betrouwbare partner in de woningmarkt. Oorspronkelijk opgericht door Wout van de Ridder, blijft zijn ervaring vandaag nog steeds het fundament van onze werkwijze. Zijn dochters voeren het bedrijf verder met een combinatie van jarenlange expertise en een moderne, frisse benadering. In Alkmaar en Broek op Langedijk staan wij voor je klaar met persoonlij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zevenhuizen 26
1811KB Alkmaar
€ 395.000 k.k.
€ 4.647/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Stuartstraat 86
1815BV Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 4.333/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 82 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bunder 20
1841EG Stompetoren
€ 525.000 k.k.
€ 4.234/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Murillohof 14
1816XT Alkmaar
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Ruusbroechof 70
1813BE Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 3.869/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vogelweg 195
1826HM Alkmaar
€ 385.000 k.k.
€ 3.208/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (84)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
84 reviews totaal
Funda
74 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Pieter Bossenstraat 34
10Eerlijk en kundig advies hebben we gekregen. Door Angela is onze aankoop van onze droom stek zo vlot en fijn verlopen.
-
Zeglis 36
10Vanaf het eerste contact goed onderbouwde en duidelijke adviezen. Snel antwoord, snel informatie doorgeven.
-
Henk Glas
10Dit is de tweede keer dat we voor de verkoop van ons huis gebruik hebben gemaakt van de diensten van Van de Ridder Makelaars. Goede en snelle communicatie, fijne steun bij het nemen van beslissingen en een perfecte organisatie van het verkoopproces. Echt een aanrader!
-
Stellingmolen 8
8Ging prima, wel relatief veel werk om alle dossiers te vullen en alles te uploaden online maar dat hoort en kennelijk bij. Verder heel tevreden !
-
Frans Halsstraat 25
8Duidelijke afspraken en communicatie. Daarbij fijne medewerkers die snel reageren bij vragen. Ze zijn goed bereikbaar
-
Lindenlaan 103
9Wij zijn heel blij met Van de Ridder makelaars! Vanaf het eerste gesprek voelden we ons goed geholpen — eerlijk en realistisch advies en prettige communicatie. Dankzij hun professionele aanpak was de verkoop verrassend snel rond.
-
Snaarmanslaan 149
8Fijn geholpen door mijn makelaar. Snelle communicatie & goede service. Ik ben blij dat ik voor de Ridder heb gekozen.
-
Pieter Wariuslaan 25
8Dit is de tweede keer dat we voor de verkoop van ons huis gebruik hebben gemaakt van de diensten van De Ridder makelaars. Wederom heeft Angela naar alle tevredenheid de verkoop voor van ons huis voor ons verzorgt.