Hermsen Garantiemakelaars Huissen
"Makelaar bestaande en nieuwbouw in Arnhem-Nijmegen"
Hermsen Garantiemakelaars in Huissen staat bekend als betrouwbare partner op het gebied van onroerend goed. Met jarenlange ervaring in de regio en een team van deskundige makelaars, bieden wij persoonlijke en professionele begeleiding bij de aankoop, verkoop of taxatie van uw woning. Onze kennis van de lokale markt en gedegen opleiding zorgen voor een gerichte benadering, zodat u de juiste keuze kunt maken. Bij ons vindt u ook ondersteu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Huismanstraat 18
6851GT Huissen
€ 849.500 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- 389 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Winterdijk 3
6851MS Huissen
€ 749.500 k.k.
€ 3.535/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 212 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kroonse Wal 87
6844GX Arnhem
€ 245.000 k.k.
€ 5.104/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Pomona 72
6681PH Bemmel
€ 599.000 k.k.
€ 4.754/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 248 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rijnstraat 21
6851AE Huissen
€ 449.500 k.k.
€ 4.732/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 88 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Bakboord 3
6852CH Huissen
€ 399.500 k.k.
€ 3.414/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
35 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Bevelandselaan 7
10Mijn ervaring met deze verkoopmakelaar was echt heel positief. Vanaf het eerste moment liep het contact soepel en prettig. Wat ik vooral fijn vond, is dat ik altijd direct iemand aan de lijn kreeg wanneer ik belde. Je merkt dat ze echt de tijd voor je nemen en dat je vriendelijk en professioneel wordt geholpen. Daarnaast was ik erg onder de indruk van de brochure die ze hebben gemaakt. Deze zag er niet alleen mooi en verzorgd uit, maar straalde ook echt professionaliteit uit. E…
-
Wagenweg 14
10Rustige en realistische makelaar met veel kennis van zaken en de lokale markt. De fijne samenwerking heeft geleid tot een tevreden verkoop van mijn huis.
-
Wilhelminastraat 32
10Een fijne makelaar die de huizenmarkt goed kent en precies weet hoe alles werkt. Altijd vriendelijk in contact, geeft duidelijke en goede feedback en is erg behulpzaam tijdens het hele proces. Daarnaast eerlijk en betrouwbaar, wat zorgt voor een prettig gevoel en vertrouwen bij belangrijke keuzes.
-
Wilgenhof 13
10We verder goed begeleid bij de aankoop van het huis. Wat wij vooral fijn vonden is de eerlijkheid van de makelaar, er ging altijd een werknemer van Hermsen mee met een bezichtiging. Hier waren ze altijd eerlijk over de woning, denk bijvoorbeeld aan lichte gebreken of dingen die juist handig zijn aan de woning waar je zelf niet bij stil staat.