Van Hoeve Makelaars, Taxateurs en Adviseurs is gevestigd in Terneuzen. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur en aankoop van onroerend goed. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in taxaties en financieel advies, met expertise op gebieden als bedrijfsruimte, winkels en recreatie. Onze kennis van de markt is onderbouwd door diverse certificaten, waaronder VastgoedCert en FIABCI. Wij werken met beroepsdeskundigh...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Fahrenheitlaan 646
4532JW Terneuzen
€ 449.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Singelweg 113
4571KC Axel
€ 375.000 k.k.
€ 2.344/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 555 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zelzaetseweg 10
4574NV Zuiddorpe
€ 319.000 k.k.
€ 3.038/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 925 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Celsiusstraat 35
4532KV Terneuzen
€ 587.000 k.k.
€ 2.935/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 633 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kaai 29
4524CL Sluis
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ridder Robertstraat 5
4543AL Zaamslag
€ 275.000 k.k.
€ 3.929/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 343 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
38 reviews op Google
-
Kerekeza K
2Ik had een afspraak gemaakt voor een bezichtiging van een woning in Terneuzen op 3 februari 2026 om 17:00 uur. Op het laatste moment, 2,5 uur voor de afspraak, werd de afspraak verplaatst naar 9 februari om 17:00 uur. Ik kwam op 9 februari om 17:00 uur aan, maar er was geen makelaar, niemand van het makelaarskantoor! Ik denk dat ze de afspraak vergeten waren! Ik heb mijn tijd verspild... Ik was helemaal vanuit Vlissingen komen rijden (30 km enkele reis)... Wees voorzichtig met dit makelaarskantoor.
-
Sint Jansdijk 1
10Betrouwbare en deskundige makelaar die op een rustige manier goede begeleiding en ondersteuning biedt. De verkoop is heel soepel verlopen.
-
Piet Hein
2Zwaar onbeschoft en opdringerig. Lesje inzicht in eigen gedrag zou niet misstaan.
-
Churchilllaan 1060
8Prettige samenwerking, persoonlijk contact, altijd goed bereikbaar. Goed op de hoogte van de lokale marktsituatie. Wij hebben het team van Van Hoeve Makelaars ingeschakeld voor de verkoop van een appartement in Terneuzen aan de Westerschelde, ik beveel het team van harte aan.
-
Canisvlietstraat 14
10Ben een tevreden klant van hoeve makelaar terneuzen heefd ons profesioneel geholpen en begelijd voor de verkoop van de woning in sluiskil nu de woning verkocht is heb ik nog bijkomende hulp steun en info verkregen echt een aanrader voor een vlotte verkoop van je woning dikke duim hendrick