Van Driel Makelaardij
"Gevoel voor wonen!"
Van Driel Makelaardij in Rotterdam staat voor een persoonlijke en betrouwbare aanpak bij de verkoop, aankoop of taxatie van woningen. Met een gevoel voor wonen en nog meer voor de klant, helpen we u bij elke stap van het proces. Wij luisteren aandachtig, begrijpen uw wensen en geven u duidelijkheid over elke stap. Ons team is betrokken, open en vriendelijk, en zet met veel geduld en kennis in voor uw situatie. Bij Van Driel Makelaardij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Groene Kruisweg 475
3161EJ Rhoon
€ 1.100.000 k.k.
€ 5.699/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- 1630 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Klaverruiter 6
3171DG Poortugaal
€ 650.000 k.k.
€ 4.643/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 206 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Coolhaven-terras 2 D
3024AT Rotterdam
€ 425.000 k.k.
€ 4.885/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Merantistraat 93
3077WE Rotterdam
€ 300.000 k.k.
€ 4.687/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Hoonaartstraat 21
3222CK Hellevoetsluis
€ 350.000 k.k.
€ 3.043/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vegelinsoord 29
3079KJ Rotterdam
€ 245.000 k.k.
€ 3.602/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Coolhaven-terras 2 A
10Wij zijn ontzettend prettig, vlot en deskundig bijgestaan door Van Driel Makelaardij. Niets dan lof!
-
Merantistraat 93
10Prettig contact en goede samenwerking waardoor de verkoop van mijn appartement snel gerealiseerd was.
-
Insulindestraat 99 A
8Aardige makelaar, fijn contact en snelle reactie van de makelaardij steeds.
-
Graaf Adolfstraat 10
10Ontzettend fijne makelaardij. We keken op tegen de verkoop van het huis van onze overleden vader, maar Mario en zijn collega's hebben ons hier goed bij begeleidt.
-
Schere 228
10Fijne samenwerking met Mario. Hij kwam goed voorbereid op de 1e afspraak en durft ambitieuze doelen te stellen. Duidelijke communicatie, hij schakelt snel en is flexibel om afspraken met taxateurs etc op te vangen. Mijn appartement is snel en naar tevredenheid verkocht.
-
Schalkeroord 141
10Kan alleen maar lof praten over het gehele plaatje goede communicatie en vriendelijk en zeer goed geregeld allemaal deze makelaar raad ik iedereen aan om alles te laten regelen
-
Immanuel Kantstraat 121 0 ong
10Prima! Contact met Mario was prettig en duidelijk. Komt de afspraken na en heeft goed advies gegeven.
-
Mr. Treubstraat 21
9Goede samenwerking en behulpzaam team, iedereen in het bedrijf denkt mee. Keurig netjes en zakelijk behandeld bij de verkoop van 2 huizen.
-
Karl Marxstraat 72