Makelaardij van Wijnen
"Alles onder één dak!"
Van Wijnen in Nijkerk staat sinds 1944 bekend als betrouwbare partner op het gebied van verzekeringen en financieringen. Vanaf 1958 is het kantoor actief in de makelaardij, met als kernwaarde dat woningkopen en verkopen persoonlijk en aandachtig moet gebeuren. Wij helpen u bij de zoektocht naar uw droomwoning of het verkopen van uw huidige woning. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop en financieel advies. Wij leggen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dokter van de Kolkstraat 6
3864HB Nijkerkerveen
€ 485.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Westerveenstraat 36
3864EN Nijkerkerveen
€ 750.000 k.k.
€ 4.839/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 435 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Meerveldlaan 10
3871ED Hoevelaken
€ 525.000 k.k.
€ 4.907/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zandgat 5
3817BT Amersfoort
€ 425.000 k.k.
€ 7.870/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- 111 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Dennenlaan 4
3862HP Nijkerk
€ 425.000 k.k.
€ 5.519/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Rembrandtlaan 28
3862MG Nijkerk
€ 469.500 k.k.
€ 4.347/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (42)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
42 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Wittenburg 15 02
9Vanaf eerste gesprek tot koop en verkoop woning een fijn gevoel gehad en zeer goede begeleiding obsoluut een aanrader
-
Van Zuilenlaan 12
7Alles is goed en netjes verlopen . Daar zijn we dankbaar voor.. Echt een aanrader voor andere. Groetjes
-
Dokter van de Kolkstraat 5
9Een hele fijne makelaar, staat altijd voor je klaar en je hebt echt persoonlijk contact. Ik zou zeker van wijnen aanbevelen.
-
Cor Van Werkhoven
10 -
Martinus Zwetslootstraat 20
9Geen fouten fijn contact met Gerart had alle tijd voor je . Zeker een aanbeveling .dank je wel ..
-
Reigerlaan 19
10Van Wijnen heeft nu 2 keer voor mij een huis aangekocht en verkocht én kunnen all in service bieden met assurantiën. Kleinschalig, met focus en kennis van de klant. Al 25 jaar naar tevredenheid 'zaken' doen
-
Wouter Blomstraat 44
10Vanaf de opname tot aan de verkoop super betrokken. Raad deze makelaar bij iedereen aan. Top team! Super tevreden
-
Vuurdoornlaan 36 01
10Ik ben erg blij met de keuze om Van Wijnen en Gerard in te schakelen voor de verkoop van mijn woning. De communicatie en service was top!
-
Bosappelgaarde 11
10Fijne communicatie, altijd vriendelijk en betrokken. En super fijn dat alles onder 1 dak is. Kortom blij met de keuze om alles bij van Wijnen te regelen.
-
Sparreboomstraat 34
9Wij zijn ontzettend tevreden met de service van Makelaardij van Wijnen. Vanaf het eerste contact tot de uiteindelijke verkoop van ons huis aan de Sparreboomstraat 34 voelde alles professioneel, transparant en betrokken. De makelaar had uitstekende kennis van de lokale markt en wist precies hoe hij ons huis optimaal kon presenteren. De begeleiding was top en we werden goed op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. De combinatie van deskundigheid en persoonlijke aanpak maakt …