Erik Bessems Makelaardij is een internationaal actief kantoor dat zich sinds 1993 heeft gespecialiseerd in de verkoop en aankoop van woningen. Met kantoren in Maastricht, Lanaken en Aken biedt het bedrijf persoonlijke adviezen aan klanten in Nederland, België en Duitsland. Bovendien is het actief in Oostenrijk met expertise op het gebied van recreatiewoningen. Deze makelaardij staat bekend om een uitgebreide presentatie van woningen, on...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kochstraat 8
6164HB Geleen
€ 375.000 k.k.
€ 2.841/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 326 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Röntgenstraat 12
6216EP Maastricht
€ 595.000 k.k.
€ 5.312/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 249 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Edixhovenstraat 12
6471KJ Eygelshoven
€ 339.000 k.k.
€ 2.690/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Tongerseweg 259
6213GD Maastricht
€ 1.449.000 k.k.
€ 2.229/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 650 m²
- Perceeloppervlakte
- 984 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht onder voorbehoud
Daelhofpad 9 A
6213GP Maastricht
€ 569.000 k.k.
€ 3.719/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Wilhelminasingel 7 A
6221BE Maastricht
€ 569.000 k.k.
€ 4.991/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
36 reviews op Google
-
S Amiri
2Erik is mij 250€ schuldig en zegt het met een gezellig weekendje Maastricht goed te maken, maar ik wil gewoon mijn geld. Toen ik hem vertelde dat ik niet geïnteresseerd ben in een weekendje Maastricht vertelde hij mij dat ik niet weet wat een echte Bessems is. Schande. De Bessems uit Maastricht die ik ken zijn niet als hem.
-
Wilhelminasingel 7 A
9Alles liep volgens plan en hele fijne begeleiding en bereikbaarheid! Snel en vakkundige verkoop Mooie foto’s, en 3 d opname en goede beschrijvingen
-
Morgenruwe 7
9Sympathieke makelaar en partner. Fotoshoot en de matterport is een goede hulp bij de verkoop van de woning. Verkoop is voorspoedig gelopen.
-
Grote Gracht 1 B
9Prijsbeleid, meer mijn fout dan Erik Bessems. In 2023 ontving ik een aanbod van 625.000 euro, dat ik afwees. De verkoopprijs is nu met 100.000 euro gedaald!
-
Doctor Beckersstraat 134
10Goed geadviseerd, begeleid en goede communicatie. Ontzorgt de volledige verkoop. Ook de geboden mogelijkheid het interieur te stylen is goed uitgevoerd. Heel tevreden!
-
Sleedoorn 26
10Erik is een professional met persoonlijke betrokkenheid. Er is altijd ruimte voor vragen en je wensen kenbaar te maken. Er wordt altijd in gezamenlijkheid gezocht naar de juiste oplossing. En hij gaat nauwkeurig en professioneel te werk met zeer ruime ervaring en een berg aan kennis! Ik wens iedereen een ‘Erik’ als makelaar! DANK JE WEL!