Ernst Kleijn Makelaardij staat voor transparantie en betrouwbaarheid in de woningmarkt van Wageningen. Wij bieden een duidelijke en eerlijke aanpak, zonder voorschot of courtage. Onze dienstverlening is gebaseerd op een vast bedrag, met declaratie van kosten bij overdracht. Wij werken zonder bonussystemen en geven u altijd eerlijk advies. Onze expertise omvat verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Wij zijn gespecialiseerd in nieuwbouw,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Lidth de Jeudelaan 17
6703JA Wageningen
€ 779.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Roghorst 17
6708KA Wageningen
€ 469.000 k.k.
€ 3.474/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vossenstraat 34
6865WV Doorwerth
€ 429.500 k.k.
€ 4.569/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 191 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oude Eekmolenweg 45
6706AN Wageningen
€ 479.000 k.k.
€ 4.650/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Van Uvenweg 7 II
6708AD Wageningen
€ 224.900 k.k.
€ 6.615/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 34 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- —
-
- Verkocht onder voorbehoud
Alewijnlaan 16
1231VP Loosdrecht
€ 479.000 k.k.
€ 4.606/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 13
9Een prettig contact. Betrouwbaar en no nonsens. Zeer tevreden. Deskundig en eerlijk. Komt goed over bij verkopende partijen is mijn indruk.
-
Ferdinand Bordewijkstraat 19
10Alles is heel vlot gelopen met deskundig advies van de makelaar Ernst Kleijn. Hij regelde alles voor mijn moeder die daar zelf wat moeite mee had
-
Zeemanstraat 16
9Redelijk snelle reactie op vragen. Heel geduldig. Prettig persoon om zaken mee te doen. Komt afspraken goed na.
-
Harnjesweg 47
9Ernst is duidelijk goed op de hoogte van de ontwikkelingen in de markt. Het contact was zeer prettig en hij heeft ons goed ondersteund in het gehele proces.
-
Mennonietenweg 80
9Van het begin tot het eind heeft hij in alles meegedacht. Hij heeft ons van alle gesprekken en bezichtigingen precies verteld wat de stand van zaken was en dat hebben we in het verleden wel anders meegemaakt. Hij is heel deskundig maar brengt dat op een heel fijne manier. Ik wil geen 10 geven maar dat verdiend hij eigenlijk wel van mij.
-
Hamelakkerlaan 4
10Het advies en begeleiding van Ernst was zeer goed. Hij ging strategisch te werk en was heel transparant in zijn overwegingen. Hij regelde alles zeer snel en de communicatie daarover was helder. Hij was makkelijk te bereiken voor vragen. Zijn aanpak was heel persoonlijk. Al met al, ik ben volledig ontzorgd voor een schappelijke prijs.