PLEK Makelaardij
"Die makelaar in de Pannekoekstraat"
Wij geloven dat verkopen meer is dan alleen de hoogste bod. Wij leggen evenveel aandacht op wie er koopt als op wie er verkoopt. Door goed te luisteren en tijd te nemen, leren we mensen beter kennen. Dat helpt om de juiste match te vinden en zo de verkoop soepel te laten verlopen. Onze benadering is nuchter, oprecht en realistisch zodat er geen onverwachte problemen ontstaan. Tijdens bezichtigingen geven we ruimte om zich op zijn gemak...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Librijesteeg 239
3011HN Rotterdam
€ 475.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Skagenerf 16
3067PX Rotterdam
€ 375.000 k.k.
€ 3.571/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vasteland 463
3011BJ Rotterdam
€ 390.000 k.k.
€ 5.132/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Lambertusstraat 36
3062WH Rotterdam
€ 800.000 k.k.
€ 4.324/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 185 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Grotemarkt 24
3011PA Rotterdam
€ 650.000 k.k.
€ 5.752/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Warande 142 J
3116CJ Schiedam
€ 1.450.000 ,-
€ 4.633/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 313 m²
- Perceeloppervlakte
- 193 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (72)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
72 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Olivier van Noortstraat 9 D
8goed telefonisch en per app bereikbaarheid, snelle reactie op vragen, goed bekend met lokale markt, advies over manier van presenteren, gaat door tot het geregeld is.
-
Stroveer 237
9Fijn contact met de makelaar, onderling snel kunnen schakelen en zeer deskundige medewerkers. Erg blij mee!
-
Bloemkwekersstraat 77
10knowledgeable team, think for the client, effective communication, good strategy, would highly recommend
-
Proveniersstraat 25 A02
10Top makelaar die pro-actief meedenkt en zich kritisch opstelt waar nodig. Dus niet het doel heeft om zo snel mogelijk van je af te zijn, maar oprecht het best passende huis voor je wil vinden.
-
B Z
10Marieke heeft me geholpen om een woning binnen 3 maanden tijd keurig een nette woning weten te bemachtigen in Rotterdamals ankoop adviseur. Alles ging heel vlot, communicatie telefonisch email zeer behulpzaam. Ik heb verder veel geleerd van Plek.
-
Saffierstraat 20 A
10Hele aardige, fijne, meedenkende makelaar. Ik ben kundig geadviseerd hoe ik mijn woning verkoop-klaar kon maken en mijn huis is daarmee vlot en voor een goede prijs verkocht! De foto's waren erg mooi. Ook mensen op kantoor waren goed bereikbaar, meedenkend en prettig in het contact. Zeer tevreden dus!
-
Hordaland 18
9We hebben heel fijn contact gehad met PLEK makelaardij. Betrokken personen, altijd beschikbaar voor vragen en zijn zeer punctueel met afspraken. Goede intake, duidelijke prijsopgave. Mooie fotos gemaakt. Kortom, we zijn tevreden met PLEK!