Lauwaars Makelaars | Qualis
"Iedere deur is anders!"
In 1982 begon Ton Lauwaars met een kantoor aan huis in de Kralingse Vijverlaan. Sindsdien specialiseert het kantoor zich in bestaande bouw, met een focus op historische stijlen zoals Art Deco, Jugendstil en bouwwerken uit het eind van de negentiende tot begin twintigste eeuw. Ook moderne bouwwerken uit de jaren ’60 en later vallen onder het werkgebied, met kenmerken als brede gangen, grote livings en hoge plafonds. Bovendien worden unie...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Lambertusstraat 176
3062XD Rotterdam
€ 625.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 86 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jufferstraat 172
3011XM Rotterdam
€ 500.000 k.k.
€ 5.208/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kralingse Plaslaan 166
3061DJ Rotterdam
€ 350.000 k.k.
€ 6.731/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Gashouderstraat 37 A
3061EJ Rotterdam
€ 599.500 k.k.
€ 5.656/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 40 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Voorstraat 216
2941EZ Lekkerkerk
€ 750.000 k.k.
€ 3.695/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 685 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Weena 943
3013AL Rotterdam
€ 400.000 k.k.
€ 4.545/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (88)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
88 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
46 reviews op Google
-
Koningslaan 326
8Betrouwbare makelaar die ons goed heeft geadviseerd en geholpen in het verkoopproces. Komt afspraken na en denkt mee!
-
Achterhaven 134
10Goed, deskundig en professioneel, zeer geschikt voor het hogere segment. Wij zijn erg tevreden en we zouden Lauwaars absoluut aanraden. Ons huis was snel verkocht.
-
Schietbaanlaan 43 AB
10Fijne mensen. Vakkundig en betrouwbaar. Het hele verkoopproces verliep prettig en professioneel. Een aanrader.
-
Jeanette van Eijk
10Deskundig, persoonlijk en betrokken, zeer tevreden!
-
Pompenburg 256
10We were abroad, The agent understood our research very well. Reply to all questions and help us. Thanks
-
Krekelstraat 11 A
9 -
Sanne Beenhakker
10Super blij en tevreden met Lauwaars als aankoopmakelaar! Ontzettend vriendelijke en behulpzame mensen, hebben mij met alles fantastisch geholpen, zeker aangezien het mijn eerste zoektocht naar een huis was. Een absolute aanrader en zou ze zó weer kiezen als makelaar. Heb een leuk huis op een toffe plek gevonden dankzij hun!🤗 …
-
Wijnbrugstraat 293
9Wij kennen het kantoor sinds begin jaren 80 en zij hebben nu door de jaren heen bij 5 verkoop en aankopen advies gegeven tot volle tevredenheid
-
Esra Knook
10Heel fijn geholpen in mijn zoektocht en aankoop van een huis! Het contact was heel persoonlijk, de makelaar ging mee naar alle bezichtigingen en dacht goed mee. Ik werd in iedere stap van het proces goed meegenomen en begeleid. De makelaar had een kritische blik wanneer dat nodig was, iets wat ik erg waardeerde.