BOS Makelaardij
BOS Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Rotterdam. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw ideale woning. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een soepele en stressvrije transactie. Wij bieden een breed aanbod van woningen, van historische grachtenpanden tot moderne appartementen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en ge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sweelinckstraat 9
3131SK Vlaardingen
€ 349.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bergselaan 384 A
3038CT Rotterdam
€ 380.000 k.k.
€ 4.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Houtstraat 20 B
3114NH Schiedam
€ 395.000 k.k.
€ 3.873/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Burgemeester Meineszlaan 99
3022BE Rotterdam
€ 399.500 k.k.
€ 4.439/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Ernest Groosmanplein 4
3071MN Rotterdam
€ 495.000 k.k.
€ 4.901/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Van Bosseplantsoen 7
3317PH Dordrecht
€ 300.000 k.k.
€ 3.093/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
1 reviews op Google
-
Ernest Groosmanplein 4
10Extremely professional. Our broker was always available, very flexible and kind. Highly recommended.
-
Aleidastraat 97
8Beste Eric, het contact en begeleiding was top! Ik raad het iedereen aan! Bedankt voor de moeite.
-
Filosofentuin 50
10Titel: Uitstekende service en zeer betrouwbaar! "Wij zijn ontzettend tevreden over BOS Makelaardij. Inmiddels hebben zij ons al voor de tweede en derde keer geholpen bij de aan- en verkoop van onze woningen. Het is een plezier om met dit kantoor samen te werken, en in het bijzonder met Irma Strijbosch. Haar expertise en persoonlijke aanpak stellen wij zeer op prijs. We zijn zelfs zo tevreden dat ik BOS Makelaardij onlangs heb aanbevolen aan mijn dochter, die inmiddels ook met …
-
Maashavenkade 169
10Wij hebben Irma als een zeer kundige en gedreven makelaar ervaren! Heeft ons overal van op de hoogte gehouden, was altijd bereikbaar en bovenal een ontzettend aardige en warme persoonlijkheid, Irma bedankt!!
-
Rotterdamsedijk 188 B
8Goed contact, adviezen over te volgen procedures. Richtlijnen over stappenplan en beoordeling met welke potentiele koper in zee te gaan en met welke niet.
-
Karel Doormanstraat 388 D
10Wij zijn zeer tevreden over de diensten van Bos Makelaardij en in het bijzonder over de wijze waarop Irma Strijbosch ons bij de verkoop heeft begeleid. Altijd snel gereageerd en actief met het verkoopdossier bezig. Irma zette in onze ogen hoog in met de geadviseerde vraagprijs, maar had de markt kennelijk goed geanalyseerd en de uiteindelijke verkoopprijs week hier niet veel van af. We hebben ons appartement goed en tijdig kunnen verkopen.