In Tilburg en de omliggende regio staat Huffmeijer & Van Soest voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij zijn er thuis in de buurten en weten precies wat lokaal speelt, zodat wij jou perfect kunnen helpen bij de verkoop en aankoop van je woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat jouw wensen centraal staan, van start tot eind. Wij bieden een volledige dienstverlening, van waardebepaling tot verkoop en aankoop. Onze e...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Heile Schoorstraat 38
5018EE Tilburg
€ 469.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Guido Gezellelaan 50
5051MG Goirle
€ 625.000 k.k.
€ 3.591/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 311 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Irenestraat 20
5051ND Goirle
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 104 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Kruisvaardersstraat 73
5021BB Tilburg
€ 390.000 k.k.
€ 3.513/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Zevenkwartieren 19
5051KM Goirle
€ 469.000 k.k.
€ 3.722/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 268 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Anthony Staringdreef 20
5051MP Goirle
€ 425.000 k.k.
€ 3.695/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (15)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
15 reviews totaal
15 reviews op Google
-
Natasja
2Zeer teleurstellende ervaring met deze makelaardij. Deze makelaar vertegenwoordigde de verkoper, maar hun manier van communiceren was zó onaangenaam dat we hebben besloten de woning toch niet te kopen. Alles moest gehaast, er ontbrak belangrijke informatie in de documentatie, en het contact was dwingend en neerbuigend. Hoewel ze niet onze makelaar waren, verwachten wij wel een professionele en open houding – die ontbrak volledig. Ze zijn niet aangesloten bij een branchevereniging, en dat merk je. Wij raden deze makelaar dan ook niet aan.
-
Eric maas
10 -
M. B. (Bink)
10Breed aanbod, deskundige en behulpzame medewerkers.
-
Paula Snoeren
10Fijn contact en snelle handelingen! Fijn kunnen communiceren en zijn flexibel. Erg vriendelijk en weten wat ze doen.
-
Wil Van De Ven
10Leuk en behulpzaam personeel, goede adviezen en top producten.aanrader.👍👍👍 …
-
Francois Wouters
10 -
Mandy Spekman
10Fijne zaak om je schildersbenodigdheden te halen Fijne sfeer, leuke medewerkers.
-
Tijn Pierre Arts
10Vakkundig en op maat geadviseerd. Ook voor een kleine ondernemer een geschikt adres voor advies over alles wat te maken heeft met verf. Hoge kwaliteit producten.
-
Yurii Vybryk
8Je moet jezelf laden.
-
Anne Fila
10Mooi buitenproject gerealiseerd met name door geweldige advisering van Robin. Dank voor gekregen ondersteuning van deze enthousiaste, gedreven en zeer kundig vakman! Top! Fila Decoratieschilderwerken