Berg ERA Makelaars - Bollenstreekmakelaars
"Altijd begeleiding door een beëdigd makelaar."
Bij Berg ERA Makelaars staat uw voordeel centraal. Wij zorgen ervoor dat u zich volledig ontzorgd voelt tijdens de hele verkoop- of aankoopprocedure. Onze klantgerichte aanpak, transparante tarieven en digitale ondersteuning zorgen voor een stressvrije ervaring. Wij werken met scherpe tarieven en geen opstartkosten, zodat u vanaf het begin weet wat er komt. Onze medewerkers zijn actief in de Duin- en Bollenstreek en Haarlemmermeer, waar...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Havenstraat 14
2182JS Hillegom
€ 399.000 k.k.
€ 4.926/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Gavotte 3
2152TW Nieuw-Vennep
€ 395.000 k.k.
€ 6.475/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
La Bohèmeplantsoen 9
2152GE Nieuw-Vennep
€ 549.000 k.k.
€ 4.575/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Hermanslaan 14
2182GG Hillegom
€ 695.000 k.k.
€ 4.826/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 218 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Staringwende 21
2182PK Hillegom
€ 499.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wanmolenlaan 13
2171LP Sassenheim
€ 625.000 k.k.
€ 7.267/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (108)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
108 reviews totaal
Funda
95 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Voorhavenkwartier 7
10Ik heb geen enkele aanmerking. Prima service! Ook buiten kantoortijd per omgaande reactie. Geldt voor alle medewerkers!
-
Henriette Roland Holstlaan 23
9Het contact was altijd perfect, overleg thuis of op kantoor maakte niets uit, goede begeleiding .top.
-
Vliegeniersweg 65
10Vriendelijk, eerlijk en uitstekende service! We aanbevelen Berg ERA Makkelaars in de Bollenstreek voor het kopen of verkopen van een woning.
-
Engelse Tuin 28
10Dennis was very knowledgeable and helpful. Would definitely recommend. It was a pleasure to work with him!
-
Prins Bernhardstraat 5
10Snelle actie was nodig en geslaagd! Erg tevreden! Door de tijdsdruk hebben we alsnog snel kunnen schakelen en ons droomhuis gevonden en gekocht!
-
Hoofdstraat 56 b
9Huis was snel verkocht, prettig contact en aandacht voor de verkoper. Fijn contact met de backoffice. Kan Corneel Berg en zijn team zeker aanbevelen
-
Driehuizenpark 21
10Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact. Zeer goed contact.
-
Narcissenlaan 17
10Ik heb het contact als zeer goed ervaren. Ze denken met je mee, zijn net als de dames op kantoor zeer vriendelijk en kundig. Een absolute aanrader als u een huis gaat kopen of verkopen.
-
Graaf Janlaan 70
9Ontzettend fijne makelaar! Goede kennis en dacht goed mee. Ook de binnendienst medewerkers verdienen complimenten, ze werken allemaal goed samen. We hebben het gehele proces dan ook als zeer fijn ervaren!