Sinds 1988 staat Klip & van Wijk Makelaars voor betrokken en lokale expertise in de woningmarkt. Onze medewerkers wonen in het werkgebied en kennen de lokale situatie als geen ander. Of het nu gaat om een starter, nieuwbouw of bedrijfspand, wij geven snel en betrouwbaar antwoord op jouw vragen. Onze kantoren in Rockanje en Spijkenisse zijn gekenmerkt door kortere lijnen, zodat je altijd direct in contact komt met degene die jouw vraag b...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dorpsplein 39
3235AD Rockanje
€ 429.000 k.k.
€ 4.469/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Prunuslaan 3
3235VL Rockanje
€ 600.000 k.k.
€ 3.750/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
H v Andelstraat 31
3235BJ Rockanje
€ 575.000 k.k.
€ 4.792/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Notaris L P vd Blinkln 11 a
3232EK Brielle
€ 1.200.000 k.k.
€ 4.167/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 288 m²
- Perceeloppervlakte
- 959 m²
- Slaapkamers
- 8
-
- Beschikbaar
Oever 3
3232GN Brielle
€ 350.000 k.k.
€ 4.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Dreef 58
3224XB Hellevoetsluis
€ 385.000 k.k.
€ 3.080/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Nurten Mehmet
2Zeer onprofessioneel en teleurstellend Vandaag had ik om 15:30 een bezichtiging gepland in Spijkenisse. Om 15:00, slechts een half uur van tevoren, werd ik gebeld met de mededeling dat de woning al verkocht was. De afspraak stond al geruime tijd vast. Daarnaast hanteert deze makelaar geen biedingstermijn, waardoor woningen blijkbaar zomaar verkocht worden zonder dat geïnteresseerden een eerlijke kans krijgen om te reageren. Dit is naar mijn mening geen normale of transparante manier van werken. Slechte communicatie, slechte planning en weinig respect voor de tijd van potentiële kopers. Absoluut geen aanrader.
-
Meerkoet 15
10Van begin tot eind prettige contacten, goede voorbereiding en begeleiding. Dit betreft zowel de direct betrokkenen makelaar (Petra) als de kantoor-ondersteuner (Olga).
-
Zeeweg 35
9Goed contact, makkelijk bereikbaar, zowel telefonisch als op kantoor..vriendelijk, behulpzaam en meedenkend. .
-
Gorsplein 2, Uno 20 & 22 0 ong
8Aardige mensen op locatie Rockanje. Bijzonder goed geholpen. Alles naar volle tevredenheid. Bedankt voor de afhandeling.
-
Gorsplein 2, Frankendaal 15 0 ong
9Uitstekende communicatie en begeleiding van het gehele verkooptraject. Nette fotoreportage gemaakt en gepubliceerd op Funda.
-
Gorsplein 2, Essenhof 27 0 ong
6Het contact was goed echter de verkoopproces samen met het park was niet optimaal. Niet goed ingelicht waardoor er verwarring ontstond. De prijs was niet in verhouding met de verkoop van een recreatiewoning.