Nanne Smit makelaardij
Gevestigd in de historische binnenstad van Zaltbommel, is Nanne Smit makelaardij de betrouwbare partner voor alle vastgoedtransacties in en rondom Zaltbommel. Met jarenlange ervaring en diepgang in de regio, staat het kantoor voor persoonlijke aandacht en professionele ondersteuning in elke stap van de koop- of huurproces. Het kantoor biedt dienstverlening in verkoop, verhuur en aankoop van woningen. Met certificaten als VastgoedCert, N...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Thijs de Torenwachterstr 5
5302TR Zaltbommel
€ 815.000 k.k.
€ 4.684/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 314 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burg Buissinkstraat 24
5301RN Zaltbommel
€ 625.000 k.k.
€ 3.882/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 350 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Waterstraat 19
5301AH Zaltbommel
€ 500.000 k.k.
€ 3.049/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Auke Mollemastraat 5
5302VC Zaltbommel
€ 750.000 k.k.
€ 4.573/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 269 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Pastoor Huissenstraat 4
5324EW Ammerzoden
€ 500.000 k.k.
€ 3.876/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nieuwstraat 22
5311BG Gameren
€ 800.000 k.k.
€ 4.420/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 1257 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
1 reviews op Google
-
Tongelaer 1
10We zijn tevreden over de begeleiding van deze makelaar. Het contact verliep prettig en duidelijk, en we kregen steeds snel antwoord op onze vragen. Tijdens het traject werd goed meegedacht en kregen we eerlijk advies over de verschillende stappen. Ook de afspraken werden netjes nagekomen, waardoor we wisten waar we aan toe waren. De makelaar had een goede kennis van de markt en gaf duidelijke uitleg over de mogelijkheden en verwachtingen. Dat gaf vertrouwen, zonder dat het over…
-
Koningin Wilhelminaweg 74
10Ik heb zowel bij de verkoop van mijn woning als bij de aankoop van een nieuwe woning met Nanne-Geert samengewerkt, en dat is mij oprecht heel goed bevallen. Wonen is voor mij nooit alleen een zakelijke beslissing geweest. Het raakt aan rust, toekomst en gevoel, en soms ook aan spanning. Juist in dat spanningsveld maakt hij echt het verschil. Waar een makelaar al snel als commercieel wordt gezien, weet hij daar op een hele prettige manier balans in te brengen. Je merkt dat hij …
-
Gisbert Schairtweg 46
10Het contact met de makelaar was goed. En zeer betrouwbaar en behulpzaam. Deze makelaar zou ik iedereen aanbevelen.
-
Graaf Ottostraat 48
10Goede deskundige makelaar die alles voor je doet van a tot z En vriendelijk en altijd voor je klaar staat
-
Maasdijk 37
9Fijne vriendelijke makelaar. Meedenkend en adviserend. Niet opdringerig. Ik beveel deze makelaar aan. Makelaar heeft kopers ook nog de kans gegeven om te bieden tot een bepaalde tijd.