Kievit Makelaardij
"DE makelaar van nu! Kievit Makelaardij"
Bij Kievit Makelaardij in Hedel is eerlijkheid de basis van alles. Of je nu koopt of verkoopt, we geven altijd een helder beeld van de situatie. Geen overrompeling, geen onduidelijke woorden – alleen feiten en transparante communicatie. Wij zijn er om je te helpen, met persoonlijke aandacht en zonder afstand. Onze expertise ligt in verkoop, taxaties en aankoop, met een bijzondere nadruk op woningfotografie en nieuw bouwprojecten. Wij zi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Uithof 10
5321HK Hedel
€ 465.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Voorstraat 41
5334JP Velddriel
€ 895.000 k.k.
€ 5.594/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 2275 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Koninginnelaan 17
5328CH Rossum
€ 415.000 k.k.
€ 3.807/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Koningin Wilhelminastraat 25
5321TA Hedel
€ 475.000 k.k.
€ 3.065/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 435 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Kersebogerd 6
5325XV Well
€ 619.000 k.k.
€ 4.299/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Korenstraat 10
5321GV Hedel
€ 549.000 k.k.
€ 4.946/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 589 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (46)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
46 reviews totaal
Funda
35 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Boterbloemstraat 2
10Hele fijne samenwerking! Stefan en zijn team zijn hele fijne, deskundige mensen met een warme, persoonlijke benadering. Ik hoop dat dit mijn laatste verkoop was, maar mocht dat toch anders zijn… kies ik weer voor Kievit Makelaardij
-
Hedillapad 1
10Deskundig en vriendelijk. Geen bla bla maar gewoon eerlijk advies. Daar ik reeds uit de te verkopen woning was verhuisd, kon ik de sleutel gewoon afgeven. Dit heb ik als een extra gemak ervaren.
-
Brouwersstraat 34
10Het contact met makelaar Kievit en het volledige team heb ik als zeer prettig en kundig ervaren. Alles is tot in de puntjes verzorgd, en alle vragen werden naar tevredenheid beantwoord. En gezien het resultaat, in 2 weken je huis verkocht, hoef ik hier verder niets aan toe te voegen.
-
Nieuwstraat 6
10Ik heb na de eerste bezichtiging contsct gehad met Kievitsmakelaardij. Stefan, de makelaar die ons hielp, heeft ons door het gehele proces geholpen. Hij was eigenlijk de hele dag door bereikbaar. Zo hebben wij om 21:00 uur innde avond nog het koopcontrwct doorgenomen. Bij het kopen heeft hij onderhandelt waardoor wij een mooie prijs voor de woning betaalde. Verder heeft hij nog een aantqzl zakrn uit onderhandeld, waardoor we meer zekerheid bij de koop hadden.
-
Koekoekstraat 16
10Alles werd zeer goed uitgelegd. Prima begeleiding. Zeer zeker aan te bevelen. Ik heb geen idee over prijs-kwaliteit bij andere makelaars, maar ik ben zeer tevreden.