Van Santen Makelaardij
Van Santen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Meppel en de omgevende regio. Wij luisteren naar uw wensen en helpen u op maat, zodat u zich volledig kunt richten op het belangrijkste: uw woning of de toekomst van uw woning. Wij bieden een breed aanbod aan diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voordeel. Wij zijn geaccredit...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jan Steenstraat 17
7944TZ Meppel
€ 325.000 k.k.
€ 3.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
De Ryge 83
7948CN Nijeveen
€ 415.000 k.k.
€ 4.611/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 7
7975AB Uffelte
€ 407.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 284 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Piet Mondriaanstraat 1
7944HL Meppel
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Catharinastraat 17 18
7941JD Meppel
€ 300.000 k.k.
€ 4.166/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
St. Pietersland 49
7943EM Meppel
€ 355.000 k.k.
€ 4.034/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Catharinastraat 17 18
10We zijn zeer content met de bemiddeling van de verkoop van het appartement door Julia van santen. We wonen zelf niet in de buurt dus er was flexibiliteit om bij uitzondering in het weekend af te spreken. Verder goede begeleiding op afstand en communicatie over het proces. Verkoop was vlot verlopen binnen enkele weken.
-
Koenermaat 67
10Prettige makelaar, veel kennis en kunde, korte lijntjes in contact, goed en snel overleg en uitvoering. Erg fijn ervaren.
-
Mast 3
10Makelaar Julia van Santen is een zeer betrokken, accurate en menselijke Makelaar. Zij is heel kundig, weet waar ze over spreekt en handeld op de juiste momenten. Zij heeft ons fantastisch begeleid tijdens het hele proces. Zij neemt de tijd , geeft goede adviezen en houdt je continu op de hoogte. Haar strategie en duidelijke communicatie maken dat zij je geheel ontzorgd in het verkoop proces. Wij hebben vaker een woning door een makelaar laten verkopen maar deze makelaar overtre…
-
Rammersveld 7
9Snel contact en doordat Julia alleen is, is het contact ook persoonlijk. Goed advies gekregen over de verkoop van onze woning en ze denkt goed mee. Top geregeld.
-
Kluft 111
10Julia van Santen runt een zelfstandig een makelaardij en doet dat met kennis, vakmanschap en is zeer deskundig!
-
Ambonstraat 7
8Julia doet de makelaardij in haar eentje. Dat garandeert een persoonlijke communicatie die door ons erg op prijs gesteld werd.