Van Haaster Taxaties & Makelaardij
"Uw vastgoedadviseur in het Groene Hart"
Van Haaster Taxaties & Makelaardij staat voor een persoonlijke en klantgerichte aanpak in de regio Leimuiden. Sinds 2008 is het kantoor actief met een sterke focus op taxaties, aankoopbegeleiding en later uitgebreid met verkoop- en verhuurdiensten. Het team, onder leiding van Joost van Haaster, combineert ervaring met toewijding om klanten te ondersteunen in elke stap van hun vastgoedtraject. Bij ons wordt aandacht besteed aan detail en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Haven 38
2451ZT Leimuiden
€ 699.000 k.k.
€ 4.854/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Herenweg 21
2465AA Rijnsaterwoude
€ 475.000 k.k.
€ 6.169/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 388 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Meerewijck 34
2451XD Leimuiden
€ 785.000 k.k.
€ 3.925/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 33 s
2451AP Leimuiden
€ 320.000 k.k.
€ 6.038/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Meerewijck 15
2451XE Leimuiden
€ 1.095.000 k.k.
€ 4.398/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 1565 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Zilverreiger 20
2451WJ Leimuiden
€ 550.000 k.k.
€ 4.661/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Burgemeester Bakhuizenlaan 26
10We zijn ontzettend goed geholpen en constant op de hoogte gehouden. Alles werd goed gecommuniceerd en er werd fijn meegedacht. Ontzettend bedankt voor alles!
-
Rietlanden 99
9Wij hebben de verkoop van onze woning als prettig ervaren. De communicatie was uitstekend: helder, snel en transparant. Joost beschikt over kennis van de regio, geeft deskundig advies en met behulp van zijn collega's Jolanda en Maaike is er sprake van een professionele aanpak en betrokkenheid! Het gehele proces verliep dan ook soepel en zorgeloos. Wij raden hen dan ook van harte aan!
-
Kruizemuntlaan 17
10Ik beveel Van Haaster Taxaties & Makelaardij van harte aan. Ze tonen volledige professionaliteit, uitgebreide marktkennis en betrokkenheid in elke fase van de transactie. Het hele proces verliep soepel, stressvrij en prettig. Als u op zoek bent naar een betrouwbare makelaar, dan bent u bij hen aan het juiste adres!
-
Siciliano 7
10Zeer te spreken over deze makelaar die oprecht veel kennis heeft van de huizenmarkt op dit moment . Het was een zeer prettige samenwerking , wij raden hem en zijn team dan ook ten zeerste aan.
-
Joeri Engelfriet
10Hele fijne makelaar! Helder, duidelijk en snel qua communicatie, goede taxatie en verkoopstrategie. Prima hulp van zijn team bij verkoopklaar maken en foto/film materiaal. Aanpassing van strategie naar aanleiding van hoe het liep. En als laatste, gewoon een heel fijn persoon, vertrouwenwekkend!