Mirjam Teerink Taxaties & Vastgoed
In Varsseveld staat Mirjam Teerink Taxaties & Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de vastgoedwereld. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen we ervoor dat elke transactie soepel verloopt. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of verhuur van vastgoed, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Charlotte de Bourbonstraat 8
7051BG Varsseveld
€ 309.000 k.k.
€ 2.619/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eksterhof 33
7051WP Varsseveld
€ 639.000 k.k.
€ 2.905/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- 689 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Aaltenseweg 2
7051CM Varsseveld
€ 369.000 k.k.
€ 3.265/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Varsseveldseweg 299
7004JL Doetinchem
€ 569.000 k.k.
€ 4.215/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 2840 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Havikenhof 10
7051WB Varsseveld
€ 449.000 k.k.
€ 3.075/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 333 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Doetinchemseweg 219
7054BG Westendorp
€ 335.000 k.k.
€ 2.792/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 473 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Rob Kraayenbrink
10Taxatie van mijn woning nodig gehad, Mirjam was snel, vriendelijk en heeft de tijd genomen om goede uitleg te geven.
-
Alie Rosch
10 -
Willem Heezen
10 -
Arentzenstraat 1
10Mirjam is duidelijk en makkelijk in de communicatie. Reageert snel op vragen. Ze neemt de tijd om dingen goed uit te leggen. De verkoop van het ouderlijke huis is hierdoor vlekkeloos verlopen. Met geduld en gevoel voor humor is de koop een succes geworden.
-
Aaltenseweg 30
10Mirjam is iemand die prettig is in de omgang en snapt heel goed wat je bedoelt. Ze heeft ons goed geholpen
-
Apenhorsterweg 2
10Een betrouwbare en deskundige makelaar. Reageert snel op vragen en gaf ons goede ondersteuning en adviezen bij de aankoop van ons huis.
-
Ton Verheijen
10We hadden een verzoek om ons huis te taxeren. Mirjam kon al vlot en dat was fijn. De communicatie verliep zeer prettig en ze gaf duidelijk aan hoe ze de waarde ging bepalen. Reeds na een paar werkdagen kregen we van haar de uitkomst en het rapport. Onze ervaring is dat ze kundig en accuraat handelt. Wij zijn heel blij dat we haar de taxatie hebben laten doen.
-
bram verhoeven
10We zijn zeer tevreden met de dienstverlening. Volgens afspraak was er de mogelijkheid voor een vlotte en uitgebreide taxatie. We kunnen Mirjam zeker aanbevelen.
-
bert huinink
8Mirjam was plezierig in omgang. En legt alles duidelijk uit. En binnen afgesproken tijd heeft ze het rapport geleverd.