Kuyper & Blom Makelaars
"Makelaars met mensenkennis"
Kuyper & Blom is een jong en dynamisch makelaarskantoor dat zich specialiseert in de huizenmarkt van Heiloo en omgeving. Met meer dan 20 jaar ervaring in de branche combineren wij kennis met een persoonlijke aanpak. Wij geloven in open communicatie en heldere informatie, zodat u altijd weet waar u staat. Ons team bestaat uit geregistreerde makelaars en taxateurs, onder wie Bas Kuyper, Ronald Blom en Jeffrey van der Wagen. Samen met onze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Het Bleekveld 22
1852JH Heiloo
€ 525.000 k.k.
€ 4.339/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 267 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Tijm 30
1705RB Heerhugowaard
€ 399.000 k.k.
€ 4.245/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 91 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Butterlaan 3
1851ME Heiloo
€ 900.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 442 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kennemerstraatweg 119 a
1851BC Heiloo
€ 475.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zeeweg 406
1852CZ Heiloo
€ 299.000 k.k.
€ 3.785/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Spiegellaan 83
1852XW Heiloo
€ 600.000 k.k.
€ 4.412/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (135)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
135 reviews totaal
Funda
72 reviews op Funda
63 reviews op Google
-
Koen Klinkhamer
10 -
Zeglis 54
10Fijn en deskundig geholpen bij de verkoop van onze woning gedurende het hele proces, absoluut aan te bevelen!
-
Wim van Zaane
10Wij zijn uitstekend begeleid door Ronald Blom van makelaar Kuyper en Blom. Ook toen het wat langer duurde voordat ons huis werd verkocht bleef hij positief en betrokken.
-
Liselot Waterbeek
10 -
Melcolaan 33
10Ik heb nu meerdere woningen gekocht en verkocht met hun. Fijn contact, snel schakelen en een top verkoop resultaat!
-
Van Aostastraat 19
9Hallo allemaal, Fijn dat het allemaal zo vlot is verlopen. Heerlijk om op vakantie te zijn en door jullie toedoen ons huis is verkocht. We hebben er samen een drankje op gedronken. Achter af is de verkoop stress met jullie samenwerking snel voorbij gegaan. De volgende keer gaan we er vanuit dat jullie weer van de partij zijn. Nogmaals bedankt. Vriendelijke groet, Cora en Hans
-
Stationsweg 162
9Zeer plezierig en duidelijk vanaf het begin. Even discussie gehad over 1 aanspreekpunt/ makelaar maar ging daarna helemaal goed. Kennis over de lokale markt is zeer groot even als de flexibiliteit naar m.n. de as kopers.
-
Heerenweg 167
9Al bij eerste contact zaten we samen op we lijn. Zowel qua prijs als verkoop strategie. De afspraken zijn goed nagekomen.
-
Oostersingel 5
10Zeer tevreden over deze makelaar! Professioneel, vriendelijk en altijd goed bereikbaar. Dankzij de duidelijke communicatie en betrokken aanpak is onze woning succesvol verkocht. Zeker een aanrader!