Boekschoten & van Lieshout Makelaars & Taxateurs
"Fundamenteel beter!"
In Arnhem staat Boekschoten & van Lieshout Makelaars & Taxateurs voor betrouwbare en gedetailleerde dienstverlening in de vastgoedwereld. Met een sterke focus op verkoop, verhuur en taxaties bieden wij persoonlijk advies aan zowel particulieren als ondernemers. Onze expertise ligt in het beleggen in vastgoed, evenals de verkoop en huur van bedrijfsruimtes, winkels en kantoren. Wij zijn gecertificeerd door NWWI, NRVT en VastgoedCert en s...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
De Rijpstraat 6
6828ZL Arnhem
€ 335.000 k.k.
€ 3.490/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Klaverlaan 74
6841CJ Arnhem
€ 225.000 k.k.
€ 4.412/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Hommelseweg 199 2
6821LE Arnhem
€ 235.000 k.k.
€ 4.795/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Ir J.P. van Muijlwijkstraat 106
6828BT Arnhem
€ 225.000 k.k.
€ 4.687/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Aristoteleshof 35
6836GJ Arnhem
€ 400.000 k.k.
€ 4.040/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Het Nieuwe Land 101
6828DZ Arnhem
€ 240.000 k.k.
€ 4.444/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Aristoteleshof 35
8Deze makelaar werd me aanbevolen door zijn zuster die mijn huis verhuurde vanuit een bedrijf waarin de makelaar participeerde. Ik woon in Suriname en de huurder had na veel aanmaningen de huur op zijn bedrijf gezet waarna de betalingen uiteindelijk regelmatig doorkwamen. Bij het verlopen van het huurcontract werd de overeenkomst niet meer gecontinueerd door zijn zuster. Het bleek dat de huizenmarkt ook een top hadden bereikt. Het onderhoud gedurende zeven jaar was miniem geweest…
-
Het Nieuwe Land 101
10Een zeer prettige service en correct geholpen. Een enthousiaste makelaar met een ruime ervaring wat erg fijn was in het gehele verkoopproces.
-
Mooieweg 138
9Heel goed perfecte begelijkding eerlijke beoordeling fijne service goede afspraken gemaakt echt goede begelijding
-
Steenstraat 63 2
10Zeer prettig kontakt. Snel antwoord op vragen. Altijd voortvarende aanpak. Zeer tevreden. Heeft eerder ook taxaties voor me gedaan, Prima!
-
Bart
4Hele fijne ervaring gehad met Harry, vandaar niet 1 ster. Petra daarentegen is verschrikkelijk. Onprofessioneel, arrogant en slecht geïnformeerd. Vragen beantwoord ze fout of niet. En ik ben zeker niet de enige die het zo heeft ervaren. Heb net nog een negatieve recensie van 3 jaar geleden gezien over haar!! Begrijp niet wat ze daar nog doet. Als ik op deze manier zou werken, was ik binnen 24 uur al ontslagen! Hele fijne makelaar, zolang je niet met Petra te maken krijgt…