H4O makelaardij
H4O Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Joure. Met een sterke focus op klanttevredenheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat uw woonwensen realistisch en met zorg worden omgezet in werkelijkheid. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop en taxaties. Onze werkwijze is gebaseerd op professionaliteit, transparantie en persoonlijke aandacht. Wij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Klamp 33
8502BK Joure
€ 750.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 863 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Overspitting 26
8501PH Joure
€ 675.000 k.k.
€ 4.592/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 734 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Boijlerweg 52
8392NJ Boijl
€ 449.000 k.k.
€ 1.887/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 238 m²
- Perceeloppervlakte
- 1350 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Greiden 2
8523NM Idskenhuizen
€ 529.000 k.k.
€ 3.130/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 670 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Boech 5
8502AN Joure
€ 579.000 k.k.
€ 5.170/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 427 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Primulastraat 52
8441DB Heerenveen
€ 189.000 k.k.
€ 2.277/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (31)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
31 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
De Wetterkamp 7
10Henk doet wat ie zegt. Zeer net. De communicatie is perfect. Hij begeleid je van A tot Z. No nonsense. Ik raad hem voor een ieder aan!
-
Herman Teuling
10Zeer snelle en adequate taxatie gedaan. Zeer tevreden!
-
Boeresingel 39
9Henk is een goede makelaar die goed en vakkundig te werk gaat. Alles goed voor ons geregeld! Zelfs in de avond en in het weekend beantwoord hij vragen.
-
Bûtsingel 44
9Zowel in de voorbereiding en het uiteindelijke verkoopproces heb ik het contact met Henk Oosterloo als heel prettig ervaren. Vooral het samenwerken met voldoende ruimte voor eigen inbreng ervaarde ik als waardevol en ik zag mijn wensen terug in de uitvoering. Ook was er voldoende tijd en ruimte voor ondersteuning en advies in het gehele verkoopproces. Integer, betrokken, oog voor het menselijke deel in het verkopen van mijn huis. Henk Oosterloo werd mij aanbevolen door een kenni…
-
Hobbe van Baerdtstraat 28
8Het contact met de makelaar verliep heel goed. De afhandeling van alles ging ook heel goed. Ik kan deze makelaar aanbevelen.
-
De Stelle 65
9Vriendelijke makelaar. Verkocht geen onzin. Kritisch en meedenkend. Verliep allemaal helder en duidelijk.
-
Bakboard 4
10De communicatie met de makelaar was prima. Ook kregen wij goed advies bij het kiezen van een koper bij het biedingsproces. Wij zijn tevreden over hoe de verkoop van onze woning is gegaan.