Eerenbeemt Makelaardij
"Makelaars waarmee het 'klikt'."
Eerenbeemt Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Wij begrijpen dat het kiezen van de juiste makelaar een belangrijk moment is en daarom zorgen we voor een professionele, maar ook warme samenwerking. Ons kantoor in Woudenberg heeft een bredere bereikbaarheid, waardoor we ook actief zijn in regio’s als Amersfoort, Leusden en de Utrechtse Heuvelrug. Of je op zoek bent naar een nieuw hu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoefblad 7
3931WJ Woudenberg
€ 695.000 k.k.
€ 5.036/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Noordweg 105
3704GM Zeist
€ 435.000 k.k.
€ 6.591/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Het Hallehuis 19
3823VH Amersfoort
€ 460.000 k.k.
€ 4.646/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 128 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Geeresteinselaan 38
3931JD Woudenberg
€ 995.000 k.k.
€ 4.289/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 440 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Boekhorst 31
6714JR Ede
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Beukenlaan 15
3931ZR Woudenberg
€ 500.000 k.k.
€ 4.166/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Boekhorst 31
10Bart-jan is een hele fijne mam om mee samen te werken wind er geen doekjes om verteld de waarheid en neemt de tijd voor je en legt alles fijn in jip en janneke taal uit als dat fijn is voor de personen
-
Laan 1940-1945 19
10Bart-Jan geeft vertrouwen en hij heeft me echt enorm geholpen bij een wat lastiger vraagstuk. Na elke bezichtiging praatte hij me persoonlijk bij en hij is met succes een goede bemiddelaar gebleken. Ik heb met Bart-Jan al 2 keer een verkoop/aankoop gedaan en zou zonder nadenken wéér bij hem aankloppen. Dankjewel!
-
Van Limburg Stirumlaan 12
9Goede adviezen, altijd in overleg. Bart-Jan geeft een duidelijke suggestie of een advies, maar zal nooit zijn advies opdringen. De adviezen zijn goed onderbouwd. Markt- en mensenkennis, goede onderhandelaar. Humor.
-
Luit Blomstraat 6
10 -
Laagerfseweg 58
10Fijn contact, kennis van zaken. Goed doorvragen en een eerlijke beoordeling wat de bekeken panden.ik werd ook goed geinformeerd over de voortgang. Ik wil het hier wel bij laten maar de veplichting om 100 letters te gebruiken is heel vervelend.
-
Blotenburgerhof 10
10Bart-Jan heeft ons fantastisch geholpen in de verkoop van onze woning. Altijd bereikbaar voor onze vragen!
-
Aletta Jacobsstraat 9
9Fijne makelaar, heeft veel kennis en zeer vriendelijk en betrouwbaar! Luisterend oor naar je wensen.