Woonaccent Natuurlijk staat voor een woning die past bij jouw levensstijl. In Westerbork en de omgeving bieden we persoonlijke begeleiding bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen. We kijken niet alleen naar de technische kant, maar ook naar hoe een huis zich voelt en past in het leefgedrag van de bewoners. Of je nu op zoek bent naar een nieuw adres of wil verder met je woning, we helpen je om de juiste keuzes te maken. Met een...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kolblei 22
7908WE Hoogeveen
€ 489.000 k.k.
€ 3.260/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 316 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oosterstraat 12
9411PR Beilen
€ 250.000 k.k.
€ 2.336/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 322 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oranjekanaal N.Z. 8
9415PS Hijken
€ 750.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 215 m²
- Perceeloppervlakte
- 1942 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Brootacker 3
9414BK Hooghalen
€ 675.000 k.k.
€ 3.924/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 733 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Wolvenhaar 12
7938RD Nieuw-Balinge
€ 599.000 k.k.
€ 3.791/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 494 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Eursing 11
9411XA Beilen
€ 699.000 k.k.
€ 3.738/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 1550 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (87)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
87 reviews totaal
Funda
31 reviews op Funda
56 reviews op Google
-
Hof van Halenweg 2 688
9Erg sympathiek team, neemt goed de tijd voor koper of verkoper en is zeer goed op de hoogte van wat er speelt in de branche van recreatiewoningen.
-
Zwiggelterstraat 1
9Uitstekend, contact, zowel per app, telefonisch als persoonlijk. Snelle, attente reacties op vragen/opmerkingen. Enthousiaste medewerkers.
-
Sandor Exalto
10Hele fijne persoonlijke aanpak van Annet!! ☺️
-
Jan Brunsting
8Prettige samenwerking voor de verkoop en alle tijd en begrip voor onze situatie. Goede afspraken kunnen maken met name ook voor het plannen van de bezichtigen.
-
Stefan Kamping
10 -
Homaat 17
9Prettig contact, zeer goed bereikbaar. Afspraken lopen soepel en vlot. Goede kennis van de markt. Fijne makelaar!
-
Renata Van DOORN
10Wij hebben een prettige bezichtiging gehad met Mark van Woonaccent. Vooral de e-mail met tips vooraf vonden wij erg attent. Mark is open, duidelijk en oprecht. Een fijne makelaar om mee samen te werken, ook al hebben wij geen bod gedaan.
-
't Hertenspoor 135
9Ons prachtige boshuis was heel snel verkocht en de communicatie met Mark, Annet en Jessica verliep supersoepel met een groepsapp.
-
oKlaas Iwema
10Zeer positieve ervaring met aankoop van een woning Helaas waren er biedingen hoger Annet als makelaar had in een kort gesprek door wat mijn zoektocht was Annet vulde dit in met een andere bezichtiging Gaf een erg positief gevoel Annet het was fijn om bezichtigingen samen te doen Bedankt Echt een 10