Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars
"Dé NVM-er in de Hoekse Waard met 10 vestigingen"
Ooms Veldhoen & Romeijn Makelaars is één van de tien vestigingen binnen de Ooms-organisatie. Onze lokale professionals combineren jonge energie met ervaring, zodat we altijd op de hoogte zijn van wat er in de regio gebeurt. Met tien kantoren over de regio groot Rijnmond staan we dichtbij onze klanten en bieden we een sterke regionale bereikbaarheid. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, taxaties en financieel advies....
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Strienemonde 31
3261VC Oud-Beijerland
€ 435.000 k.k.
€ 3.783/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Plaete 15
3261TM Oud-Beijerland
€ 579.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ribesstraat 25
3261AR Oud-Beijerland
€ 375.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 223 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Van de Veldepad 16
3262NC Oud-Beijerland
€ 575.000 k.k.
€ 4.713/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ambachtsheerenlaan 5
3281MZ Numansdorp
€ 1.800.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- —
- Perceeloppervlakte
- 50140 m²
- Slaapkamers
- —
-
- Beschikbaar
Karl Marxstraat 86
3076DR Rotterdam
€ 1.300.000 k.k.
€ 6.500/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 1289 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (87)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
87 reviews totaal
Funda
56 reviews op Funda
31 reviews op Google
-
Huibert van der Hoekpln 1
9We zijn heel tevreden hoe onze makelaar Derek van Laren ons heeft begeleid tijdens het verkoopproces van onze woning. Derek is een prettige persoon in de omgang, zeer deskundig, vriendelijk, oprecht en staat altijd voor je klaar. We zouden zeker weer voor Derek kiezen, het was echt prettig samenwerken. We hebben geen tien gegeven omdat er nog ruimte is voor verbetering in de back office. Maar overall zijn we zeer tevreden met Ooms.
-
Kardemom 18
10Erg goede ervaringen gehad met het gehele team van Ooms Veldhoen & Romeijn, bij het verkopen van onze woning in Numansdorp. De communicatie in de voorbereiding en tijdens het verkopen was erg goed, duidelijk en verliep vlot. Zeker aan te bevelen!
-
Mustafa Jamil
6 -
Koninginneweg 89
9Onze makelaar heeft ons zeer professioneel en ook persoonlijk begeleid tijdens het verkoopproces. De door haar gekozen aanpak was helder en doordacht. Ook de communicatie verliep uiterst plezierig.
-
Elzensingel 10
10Het contact met Dagmar verliep - zoals ook verwacht - geweldig! Het persoonlijk contact, het inlevingsvermogen en de professionaliteit gedurende het gehele traject zijn voelbaar en van toegevoegde waarde. Dankjewel!