Sweere Makelaardij B.V.
"Vertrouwd zakendoen !"
Sweere Makelaardij B.V. is een gevestigd bedrijf dat al sinds 1981 vertrouwd zaken doet. In Oud Gastel gevestigd, biedt Sweere een breed aanbod van financiële diensten, waaronder makelaardij, verzekeringen en hypotheekadvies. De nadruk ligt op persoonlijke begeleiding, waarbij klanten centraal staan. Door een gedetailleerd verkoopplan en aandacht voor de individuele situatie van klanten, zorgen wij ervoor dat uw woning op een efficiënte...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Appelaarsedijk 3 a
4793RJ Fijnaart
€ 250.000 k.k.
€ 2.577/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
St. Gerardushof 29
4744BC Bosschenhoofd
€ 495.000 k.k.
€ 4.950/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 396 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dulderstraat 9
4751WG Oud Gastel
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Leeuwerikstraat 51
4793HH Fijnaart
€ 425.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bisschop van Genkdreef 14
4797EG Willemstad
€ 350.000 k.k.
€ 3.608/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Egeraandijk 49
4706HV Roosendaal
€ 399.000 k.k.
€ 3.270/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (124)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
124 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
94 reviews op Google
-
Giorgos Zarakovitis
10Dankzij onze adviseur Jack Broosus hebben mijn vrouw en ik ons eerste appartement kunnen kopen. Hij heeft heel fijn meegedacht naar alle mogelijkheden en goed advies gegeven.
-
Iris Van nieuwenhuijzen
10Fijne organisatie. Ze hebben ons heel goed geholpen met de aankoop van onze woning!
-
Oude Hoofdweg 31
10Wij zijn zeer tevreden, hoe wij zijn geholpen met de koop en verkoop van ons huis.. Ze staan altijd klaar, om te helpen.. Vakkundig en gespecialiseerd! Een echte aanrader Sweere Makelaardij...
-
Dennis Buijs
10 -
Lizzy P
10Heel fijn geholpen! Alles werd duidelijk uitgelegd en we konden altijd terecht met onze vragen. Aanrader!
-
Tim De Feyter
10 -
Patrick Buurstee
8 -
Oudendijk 37
9Zeer goed geholpen, ze denken mee, stemmen tussentijds goed af. Met alle vertrouwen kun je de verkoop of aankoop van je woning aan Sweere toevertrouwen.
-
Carlijn Lingen
10Wij komen al jaren bij Sweere en worden altijd netjes en persoonlijk geholpen! Ik raad jullie aan iedereen aan!
-
Jan Flodder
10Heel goed geholpen , hypotheek was zo geregeld! Wij komen zeker terug.
-
L Verstraten
10 -
Teun van Sprundel
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding die wij hebben gekregen bij het kopen van ons huis. Vanaf het eerste contactmoment merkten wij direct de deskundigheid en betrokkenheid. Er werd ruim de tijd genomen om alles duidelijk uit te leggen en onze vragen te beantwoorden, waardoor wij met een gerust gevoel belangrijke keuzes konden maken. Daarnaast was het contact altijd vriendelijk en bij vragen konden wij snel en gemakkelijk terecht. Dankzij de fijne en professionele begeleiding van Thomas en Mariëlla kijken wij met een goed gevoel terug op het hele proces. Wij raden deze hypotheekadviseur dan ook zeker aan!