Mijn Makelaar Mink staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Drachten. Met een oog voor mens en huis bieden we geduldige, transparante en doortastende ondersteuning bij elke stap van de koop- of huurprocessen. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur, aanhuur, taxaties en aankoop. Wij werken met een klantgerichte benadering, waarbij we onze expertise in woningstyling en -fotografie combineren met ervaring op het gebie...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Karturf 3
9202MC Drachten
€ 415.000 k.k.
€ 3.320/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 299 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Valkstraat 42
9201SJ Drachten
€ 400.000 k.k.
€ 3.390/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Wuiteweg 18
9203KK Drachten
€ 785.000 k.k.
€ 3.244/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 301 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Cornelis Rienks de Boerstraat 1
9204LE Drachten
€ 595.000 k.k.
€ 3.889/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 447 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Wuiteweg 102
9203KN Drachten
€ 489.000 k.k.
€ 3.622/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 471 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Noorderend 58
9207AL Drachten
€ 500.000 k.k.
€ 7.353/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- 1420 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
11 reviews op Google
-
Nieuwe Onnastraat 34
10Alex heeft het huis verkocht voor mijn ouders. De gehele verkoop altijd terugkoppelen met een update over de bezichtigingen. Altijd even een belletje of een app. Zeer prettig. Een zeer goede samenwerking en meedenken in mogelijkheden en oplossingen. Dus zeker een aanrader als je je huis wilt verkopen. Twee toppers. Ook zijn vrouw niet vergeten die achter de schermen ook veel doet. Bedankt voor de samenwerking.
-
Gauke Boelensstraat 16
10Vriendelijk betrokken en eerlijk , deskundig in zijn vak Alex weet zijn klanten goed in te schatten.
-
Gerben Oppewalstrjitte 5
9Zeer vriendelijke makelaar, op alle manieren makkelijk en goed bereikbaar, duidelijk in verkoopstrategie en transparant.
-
Jansoniusstraat 36
9Alex is open, eerlijk en toegankelijk. Fijne makelaar. Komt afspraken na en is goed op de hoogte van de lokale markt
-
Sydwende 127
10Ik ben ontzettend tevreden over Alex als makelaar. Zijn deskundigheid en heldere communicatie maken echt het verschil. Hij neemt de tijd, denkt mee en houdt het overzicht, waardoor ik me gedurende het hele proces gesteund en gerustgesteld voelde. Wat ik bijzonder waardeer, is zijn bereikbaarheid: zelfs in de avond, in het weekend en zelfs tijdens zijn vakantie staat hij klaar. Dat zegt veel over zijn betrokkenheid en toewijding. Alex heeft inmiddels meerdere huizen voor mij beg…