Kiers Vastgoed - Makelaar in Amersfoort & Hoogland
"Dé makelaar voor Amersfoort & Hoogland"
Kiers Vastgoed is de makelaar van keuze in Amersfoort en Hoogland. Met jarenlange ervaring en een diepgaande kennis van de lokale markt, helpen wij u bij elke stap van het verkoop- of aankoopproces. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij zorgen voor een persoonlijke en professionele begeleiding. Onze specialisaties omvatten onder andere expat-advies en woningstyling, waardoor wij u helpen om uw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Laatste Stuiver 3
3824DG Amersfoort
€ 500.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kolkrijst 46
3828EK Hoogland
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Rietvoorn 32
3824JV Amersfoort
€ 515.000 k.k.
€ 3.902/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zevenhuizerstraat 134
3828BH Hoogland
€ 895.000 k.k.
€ 6.439/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 663 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ravelijn 12
3823AD Amersfoort
€ 650.000 k.k.
€ 4.194/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gele Plomp 16
3824WK Amersfoort
€ 515.000 k.k.
€ 3.705/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Herenstraat 76
10Onze makelaar, Olaf Kiers, heeft ons getipt over de woning die we hebben gekocht. We waren aanvankelijk sceptisch omdat we een andere woning in hetzelfde complex al hadden gezien. Was schot in de roos! Ook in de zoektocht daaraan voorafgaand was hij heel behulpzaam en deskundig. Top!
-
Wilgenlaan 4
9Majelaar Olaf Kiers heeft een goede inschatting van de vraagprijs gemaakt en het verkoopproces naar wens snel georganiseerd. Prettige communicatie.
-
Slaagseweg 10
9Kiers heeft alles prima geregeld. Zeer vriendelijke mensen en kennis van de lokale markt. Het proces is prima verlopen en begeleid.
-
Zevenhuizerstraat 39
9Ik doe al jaren zaken met dit makelaarskantoor en heb uitstekende ervaringen met het kantoor. Goede begeleiding en zeer deskundig.
-
Kolkrijst 29
10Alles prima verlopen. We zijn goed geïnformeerd over het proces en goed op de hoogte gehouden. Hulp gekregen wanneer nodig.
-
Bergenboulevard 162
10Richard is een top makelaar, goede communicatie ,wat super belangrijk is en hij is heel betrokken. Bedankt Richard je hebt ons super geholpen om ons huis te verkopen na 23 jaar.
-
Olivierplaats 40
10Ik kom al jaren bij Kiers en ben altijd zeer tevreden over de service die ze bieden. Ze kennen de woningmarkt erg goed en zijn professioneel en kundig.
-
Noorderlicht 41
9Kiers Vastgoed makelaars & taxateurs is een professioneel bedrijf. Makelaar; Richard heeft op prettige en vakkundige manier snel ons huis verkocht.