Kersten Vastgoed & Makelaardij
In Hoogland staat Kersten Vastgoed & Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie, zorgen wij ervoor dat elke transactie soepel verloopt. Onze expertise ligt in het begrip van de wensen van zowel kopers als verkopers, met name binnen de regio. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Berkenlaan 31
3771XV Barneveld
€ 1.100.000 k.k.
€ 3.607/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 305 m²
- Perceeloppervlakte
- 655 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van Galenlaan 5
3742AJ Baarn
€ 785.000 k.k.
€ 6.542/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kapelweg 177 B
3818BM Amersfoort
€ 339.000 k.k.
€ 5.650/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Arubalaan 42 C
3818SL Amersfoort
€ 440.000 k.k.
€ 4.036/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Haydnstraat 17 E
3816XB Amersfoort
€ 395.000 k.k.
€ 3.872/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Gerrit van Stellingwerfstraat 19
3812SJ Amersfoort
€ 625.000 k.k.
€ 5.733/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (78)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
78 reviews totaal
Funda
38 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Sikkelkruid 51
10Fijne, eerlijke en realistische makelaar. Kan Job van harte aanbevelen. Altijd bereikbaar, denkt mee en staat open voor eigen ideeën.
-
Veenbesstraat 50
10Job is een vakman die zijn zaken prima regelt. Altijd in het belang van zijn klanten. Hij is rustig, deskundig, realistisch en aimabel.
-
De Perserij 11
10Met een zeer goed en prettig gevoel kijke we terug op deze verkoop. Job gaat echt voor zijn klanten en voelt exact aan hoe hij met de situatie om moet gaan. In prijs, werkwijze en gevoel zou ik deze makelaar aanbevelen.
-
Stroeslaan 27
10Job Kersten heeft mijn appartement snel en professioneel verkocht. Heldere communicatie, goede begeleiding en een uitstekend resultaat. Zeker een aanrader!
-
Zandvoortweg 144 A
10Het persoonlijke verhaal van Job op de website van Kersten Makelaardij & Vastgoed maakte me meteen nieuwsgierig. Na onze kennismaking werd mijn goede gevoel direct bevestigd, en besloten we hem de verkoop van onze woning toe te vertrouwen. Job is niet zomaar een makelaar, hij gaat er echt voor. Geen moeite is hem te veel: een goede voorbereiding, de communicatie helder en prettig, en hij was altijd flexibel in het maken van afspraken, zowel met ons als met geïnteresseerden. …
-
Gerrit van Stellingwerfstraat 14
10Dit is de beste makelaar die je kunt wensen bij verkoop. Hij regelt alles tot in de puntjes! Zeer goede bereikbaarheid en erg proactief. Het was een bijzonder project van een splitsing van appartementen. Zijn geduld en toegevoegde waarde in het traject heeft uiteindelijk een prachtig resultaat opgeleverd voor zowel koper als verkoper. Deze makelaar kan zijn eigen belang opzij zetten om het beste te regelen voor de klant.