LUCA Makelaardij B.V.
"De betrokken en deskundige makelaar!"
In een tijd waarin iedereen zich makelaar mag noemen, zijn wij als LUCA Makelaardij B.V. beëdigd door de rechtbank, vakkundig opgeleid en volledig op de hoogte van de vastgoedmarkt. Onze jarenlange ervaring zorgt voor een sterke kennis van de markt en een gerichte aanpak. Wij blijven ons ontwikkelen, zowel in technologie als in communicatie, om u optimaal te ondersteunen bij de koop of verkoop van uw woning. Met behulp van moderne tools...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Grevelingen 86
1826AP Alkmaar
€ 350.000 k.k.
€ 3.125/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bernhardplein 28 E
1781HH Den Helder
€ 219.000 k.k.
€ 3.590/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bernhardplein 26 F
1781HH Den Helder
€ 219.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hoofdweg 632 18
2132MJ Hoofddorp
€ 965.000 ,-
€ 7.256/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdweg 632 12
2132MJ Hoofddorp
€ 959.000 ,-
€ 7.211/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hoofdweg 630 23
2132MJ Hoofddorp
€ 399.000 ,-
€ 7.824/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (42)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
42 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Kroonstraat 34
9Goed geholpen en geadviseerd Zelfs met problemen Hebben huis en later schuur verkocht Ik ben erg blij met ze
-
Ilpendamstraat 3
10Ik ben zeer tevreden over de gang van zaken, de hulp en de deskundigheid! Ik zou dit makelaar kantoor zeker aanraden!
-
Joop Rotgans.
8Groot kantoor, welk makkelijk te bereiken is. Parkeren voor de deur. Zowel Cor als zijn medewerkers/sters zijn allemaal even vriendelijk en behulpzaam. Een aanrader voor de regio.
-
Franck van der Keur
217-01, bezichtiging in Purmerend op afspraak. Het voortraject ging niet heel soepel, traag reageren, telefonisch slecht bereikbaar. Op de dag zelf heeft de makelaar , “ per ongeluk “ dubbele bezichtigingen op het adres gepland. Bij binnenkomst de mededeling dat er heel veel kandidaten waren aangemeld. De woning had geen energielabel, de woning mag dan wettelijk niet worden verkocht. Ook niet met de uitleg dat deze ergens onderweg is. Bij het betreden van het balkon viel direct een forse schade in de borstwering op, deze stond los en is +/- 30mm aan de rechterkant verzakt. Deze schade was niet vermeld en niet zichtbaar op de foto’s waarmee word geadverteerd op Funda. Op de foto op Funda is de linkerkant zichtbaar. Dit is de titel makelaar niet waardig.
-
Westfalenstraat 37
10Eerlijk en meedenk. Mijn derde huis wat ik via deze makelaar koop erg deskundig en ze wten waar we het over hebben