Kruijff Makelaardij o.g.
"Meer keuze, meer service!"
Kruijff Makelaardij staat bekend als een makelaarskantoor met een warm, open en eerlijk karakter. In de regio actief sinds meer dan 25 jaar, bieden we u een breed aanbod op het gebied van verkoop, aankoop en huur van woningen. Bovendien zijn we gespecialiseerd in taxaties en aankoopbegeleiding. Wij helpen u graag bij het realiseren van uw woningwensen, inclusief hypotheekadvies en begeleiding bij verzekeringen en pensioenen. Ons kantoor...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kennedyboulevard 98
1931XD Egmond aan Zee
€ 440.000 k.k.
€ 6.667/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dr Wiardi Beckmanlaan 97
1931BX Egmond aan Zee
€ 750.000 k.k.
€ 5.952/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 437 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Wilhelminastraat 88
1931BT Egmond aan Zee
€ 589.000 k.k.
€ 6.200/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Bisschopskroft 33
1934DG Egmond aan den Hoef
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.197/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 274 m²
- Perceeloppervlakte
- 654 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Admiraal de Ruyterweg 5
1931VE Egmond aan Zee
€ 695.000 k.k.
€ 6.318/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prins Bernhardlaan 34
1934ES Egmond aan den Hoef
€ 569.000 k.k.
€ 4.742/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 186 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (99)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
99 reviews totaal
Funda
67 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
Prins Hendrikstraat 2 B
10Allereerst begon Kruijff met een realistische waardebepaling. Vervolgens werd alles op zeer deskundige wijze begeleid en afgehandeld. Een prachtige presentatie op Funda en ook de bezichtigingen werden heel goed en vriendelijk geregeld. De verkoop was binnen een week geregeld. Hier dus een super tevreden klant.
-
Blauwe Distellaan 22
10Vanaf het eerste contactmoment heeft het team van Kruijff Makelaardij ons ontzettend goed begeleid bij de verkoop van ons huis. Hun professionele, betrokken en bovenal eerlijke aanpak gaf ons direct een vertrouwd gevoel. Ze namen de tijd om alles duidelijk uit te leggen, dachten actief mee en hielden ons gedurende het hele traject perfect op de hoogte. De presentatie van onze woning ,van foto’s tot de beschrijving was van topkwaliteit en heeft zeker bijgedragen aan de verkoop. …
-
Kennedyboulevard 542
10De makelaar heeft een zeer goed inzicht in de plaatselijke markt. Zijn benadering is plezierig en recht door zee. Doet zijn uiterste best om de verwachtingen ten aanzien van prijs en verkooptijd na te komen. Wij heel ezierig samengewerkt.
-
Duinstraat 25
10Vanaf de eerste dag deskundig en betrokken. Meegaand en perfecte begeleiding. Goed gevoel en zekerheod tijdens de afhandeling. Beter kan niet. Ik bedank mij bij alle medewerkers. Fijn A. Schumann
-
Mariënstein 168