Piet Swart Vastgoed B.V.
In Medemblik staat Piet Swart Vastgoed B.V. voor betrouwbare en persoonlijke vastgoedzaken. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor maatwerkoplossingen voor zowel particulieren als instellingen. Wij beloven transparantie, professionaliteit en een gedetailleerde benadering van elk project. Het kantoor specialiseert zich in maatschappelijk vastgoed en monumenten, met een breed aanbod van diensten zoals verkoop, aankoop, verhuu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Volkersweg 19
1684NV Zwaagdijk-Oost
€ 355.000 k.k.
€ 3.142/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dokter Mulderstraat 2
1678HK Oostwoud
€ 475.000 k.k.
€ 3.862/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 720 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Waid 110
1674MJ Opperdoes
€ 195.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Graaf Willemstraat 15
1718BR Hoogwoud
€ 350.000 k.k.
€ 4.320/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Meerkoet 39
1715HH Spanbroek
€ 365.000 k.k.
€ 3.510/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lijster 39
1715HC Spanbroek
€ 365.000 k.k.
€ 3.411/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (57)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
57 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
27 reviews op Google
-
Graaf Willemstraat 15
9De makelaar Sebastiaan Vriend denkt zeer goed mee en door zijn toedoen konden we op 1 dag het huis verkopen en een nieuw huis kopen
-
Oosterhaven 45
9Ons huis ging door omstandigheden al kort na de aankoop weer in de verkoop. Dat gegeven was een flinke uitdaging voor de makelaar. Hij ging er voor en wist een deal te maken met de nieuwe bewoners.
-
Maichel
10 -
Westfriesedijk 44
10Ons contact liep fantastisch, goed bereikbaar en de expertise is uitstekend. Het voldoet aan alle verwachtingen, reële feedback en met bezichtigen een scherp oog.
-
Roel Derksen
10Vakkundig, persoonlijk en vriendelijk geholpen bij de verkoop van ons huis
-
Lijster 30
9Dit is het tweede huis wat wij verkopen via Sebastiaan. Hij heeft een goede inschatting gemaakt van ons huis. We hebben ons huis daarom snel verkocht. Verder is het een vriendelijke makelaar die echt voor je klaar staat. Hij is snel bereikbaar en geeft duidelijk antwoorden op onze vragen.
-
Willem Klut
10Heel fijn om met deze makelaar samen te werken. Hij informeert je op tijd en uitstekend en laat je ook duidelijk de keuzes zien die je kunt maken. Prettige persoon en een aanrader.
-
Westeinderweg 8
10Fantastisch geholpen door Sebastiaan en natuurlijk ook door de rest van het team! Zeer deskundig en goed op de hoogte van de (lokale) markt.
-
Koninginneweg 69