PUUR* Makelaars Bloemendaal
"Zorgeloze aan-/verkoop in Bloemendaal en omgeving"
PUUR* Makelaars Bloemendaal staat voor zorgeloze aan- en verkoop in de regio Bloemendaal. Ons team van gecertificeerde makelaars kent de verschillende buurten en woningmarkten in de regio als geen ander. Of het nu gaat om bestaande bouw of nieuwbouw, wij adviseren je met expertise en passie. Onze werkwijze is proactief, persoonlijk en no-nonsense, zodat je altijd op de hoogte bent van wat er gebeurt. Wij bieden een breed aanbod, waarond...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bispinckpark 39
2061SH Bloemendaal
€ 625.000 k.k.
€ 7.102/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Adriaan Stooplaan 45
2051SM Overveen
€ 725.000 k.k.
€ 6.591/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kastanjelaan 56
2061ER Bloemendaal
€ 770.000 k.k.
€ 6.754/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Louise de Colignylaan 60
2082BP Santpoort-Zuid
€ 1.175.000 k.k.
€ 8.704/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 630 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Zeeweg 16
2051EC Overveen
€ 1.190.000 k.k.
€ 8.686/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 137 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Merellaan 16
2111GL Aerdenhout
€ 2.250.000 k.k.
€ 9.184/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 827 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
-
Prof. van Vlotenweg 10
9Cisca van Puur Bloemendaal heeft ons huis, waar we ruim 35 jaar met veel plezier hebben gewoond, op een prettige en professionele manier verkocht. Ze toonde veel geduld en had oog voor zowel onze belangen als die van de koper. We zijn zeer tevreden over haar begeleiding als makelaar. Ze hield ons goed op de hoogte gedurende het hele proces en uiteindelijk is de verkoop ook nog eens snel verlopen. Heel veel dank daarvoor!
-
Bik- en Arnoldkade 20 R
10Alles verliep perfect. Persoonlijk contact en korte lijntjes hebben er voor gezorgd dat de verkoop zonder tegenslagen verlopen is.
-
Amsterdamsestraatweg 48
8Cisca & Claire zijn enthousiaste, kundige makelaars. Met name de snelheid waarmee ons huis is verkocht heeft ons positief verrast. PUUR Bloemendaal heeft ons - door hun flexibiliteit en professionele houding - enorm geholpen, tijdens de verkoop van ons huis.
-
Judith Leysterstraat 23
10Super geholpen wisten door zorgvuldige intake precies wat mijn wensen waren en uiteindelijk iets gevonden. ook in koopproces heel goed begeleid.