KRK Makelaars Krommenie
"KRK Makelaars: Ongewoon Gewoon Goed"
In Krommenie staat KRK voor een team van gedreven makelaars die met plezier en professionaliteit aan de slag gaan. Of u nu langs komt, belt of mailt, u krijgt altijd een persoonlijk antwoord. Onze focus ligt op het overtreffen van uw verwachtingen bij de verkoop of aankoop van uw woning. Als fullservicekantoor bieden we alles onder één dak: hulp bij de aankoop van uw droomwoning, hypotheekadvies en ondersteuning bij verzekeringen. Onze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Spatterstraat 30
1531DD Wormer
€ 500.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 259 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Heiligeweg 93 B
1561DG Krommenie
€ 375.000 k.k.
€ 6.944/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Avondrood 35
1562LB Krommenie
€ 475.000 k.k.
€ 6.333/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Lucullus 11
1531BP Wormer
€ 899.000 k.k.
€ 5.320/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 365 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kroeskarper 15
1562KD Krommenie
€ 759.000 k.k.
€ 4.264/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Krommeven 28
1567BD Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 3.401/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (100)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
100 reviews totaal
Funda
54 reviews op Funda
46 reviews op Google
-
Spatterstraat 123
9Prima een goede begeleid met de aankoop deskundig advies en prima afgerond met de verkopende partij
-
Witte Duifstraat 3
9Het hele proces van intake, offerte, begeleiding, en verkoop is goed gegaan. De professionaliteit, bereikbaarheid en communicatie waren top. We zijn ook blij met het uiteindelijke verkoopresultaat.
-
Weiver 1 C
10Top en adequaat. Reageerde snel en vakkundig, altijd op tijd en zeer vriendelijk. Van harte aangeraden
-
Krommenieërpad 178
9T contact met de makelaar was prima , goede begeleiding en advies, prijs kwaliteit verhouding was prima
-
Guanqing Su
10Het was een geweldige ervaring om met KRK samen te werken, en in het bijzonder met mijn makelaar Mila. Vanaf onze allereerste ontmoeting, tot al het advies tijdens de zoektocht naar een huis, en uiteindelijk alle details bij de notaris, legde Mila alles helder en met veel professionaliteit, zorg en geduld uit. Ze nam de tijd om alle details met me door te nemen, hielp me alle documenten te controleren en legde zelfs het koopcontract in het Engels uit. Ze gaf ook nuttige aanbevelingen voor de notaris en praktische suggesties voor renovaties en reparaties. Als starter op de woningmarkt in Nederland verliep het hele proces veel soepeler en prettiger dan ik had verwacht. Heel erg bedankt, Mila!
-
C Metselaar
10Zeer goed contact gehad met Mila bij de aankoop van onze nieuwe woning. Ze heeft ons Last Minute kunnen helpen met adviseren en het regelen van een bod uitbrengen. Vanuit daar een hele fijne samenwerking gehad.