Bisonstaete Makelaars O.G.
"Je wilt snelheid én vakmanschap? Bel Bisonstaete!"
Bisonstaete Makelaars OG is een moderne makelaar die actief is in de woningmakelaardij, zowel fysiek als online en via social media. Rob ten Hoopen heeft zich al jaren met enthousiasme toegelegd op het bemiddelen bij de verkoop en aankoop van particulier onroerend goed in de regio Utrecht. Bovendien ondersteunt het kantoor op verzoek van cliënten ook transacties in andere delen van Nederland. Sinds 2008 is het kantoor ook actief in het...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zwanenkamp 896
3607PX Maarssen
€ 500.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kamelenspoor 111
3605EE Maarssen
€ 485.000 k.k.
€ 5.843/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Reigerskamp 598
3607JJ Maarssen
€ 375.000 k.k.
€ 4.464/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Zwanenkamp 61
3607RE Maarssen
€ 549.500 k.k.
€ 4.737/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Prins Willem-Alexanderstraat 6
3433ES Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 4.065/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 90 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Pauwenkamp 233
3607GS Maarssen
€ 519.500 k.k.
€ 4.766/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 329 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (76)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
76 reviews totaal
Funda
36 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Pauwenkamp 233
10Rob is een zeer gedreven makelaar met veel kennis van de lokale markt. Hij heeft de waarde van het huis goed ingeschat en daardoor bij de juiste doelgroep gebracht. Hij heeft ons goed begeleid bij de verkoop van onze woning.
-
Christian Haver
10We hebben samen met Rob ons huis verkocht, wat een topper. Zijn inzet is super en niet onbelangrijk, zijn tarief is scherp.
-
Karim Darwish
10Een fantastische ervaring. Rob was zeer professioneel en attent, ook al was hij ingehuurd door de verkoper – hij had oprecht oog voor beide partijen. Hij was erg benaderbaar en communiceerde helder en effectief in het Engels. Een echte aanrader!
-
Kamelenspoor 348
10Rob heeft ons erg fijn begeleid tijdens de verkoop van ons huis. Hij staat écht voor deskundigheid, enthousiasme en eerlijk advies. We zijn ontzettend blij dat we voor Rob gekozen hebben in dit belangrijke traject voor ons.
-
Kamelenspoor 416
10We zijn zeer tevreden over de samenwerking met de makelaar Rob.Tijdens de verkoop van het huis in Maarssen was het zichtbaar en voelbaar dat de persoon voor Rob op de eerste plaats kwam. Een aardige man, betrouwbaar, behulpzaam, voorbereid. Elke fase van de verkoop werd besproken.
-
Reigerskamp 90
10Rob kent Maarssenbroek als geen ander. Zo veel ervaring vonden wij heel waardevol bij het verkopen van ons huis. Zijn strategie is helder en zeer correct voor zowel koper als verkoper. Het contact met Rob gaat vlot en en heel prettig. Belt of appt meteen terug en komt alle afspraken na. Wij zijn heel tevreden.