Nijland Makelaars Utrecht
"Voel je thuis!"
Onze kantoren in Amersfoort, Bilthoven, Doorn, Utrecht, Zeist en ons hypotheekkantoor HypoTakeCare werken samen met een gecentraliseerde organisatie, zodat onze makelaars volledig kunnen focussen op hun cliënten. In de regio Utrechtse Heuvelrug combineren we vraag en aanbod efficiënt, dankzij een breed netwerk van verkopers en kopers. Met meer dan 70 jaar ervaring in de regio bieden we uitgebreide kennis en een actieve aanpak, gecombine...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bromwissel 25
3551WC Utrecht
€ 925.000 k.k.
€ 6.703/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 101 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Urlusstraat 31
3533SM Utrecht
€ 750.000 k.k.
€ 6.637/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 126 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Voorsterbeeklaan 68
3521DE Utrecht
€ 690.000 k.k.
€ 6.216/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hoefijzerstraat 80
3572BX Utrecht
€ 775.000 k.k.
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hooft Graaflandstraat 39
3525VM Utrecht
€ 595.000 k.k.
€ 5.833/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Stationsstraat 50
3511EG Utrecht
€ 675.000 k.k.
€ 6.959/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
Funda
57 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Van der Goesstraat 2 BS
9Makkelijk contact, snelle reacties en bij alle bezichtigingen aanwezig! Plande alles voor ons in zodra we wilde en konden erg snel schakelen. Zou het iedereen aanraden!!
-
St.-Bonifaciusstraat 53
10Zeer betrokken en kundige makelaars. Ze hebben een persoonlijke benadering en geven zeer professioneel advies. Ook bij dingen die anders lopen dan verwacht zijn ze zeer flexibel en behulpzaam.
-
Cristian van der Steen
10Fantastisch geholpen door Jolanda, Anneke, Maxime en Priscilla. Erg fijne begeleiding bij zowel aankoop als verkoop, realistische taxaties en persoonlijke betrokkenheid.
-
Nicolaasweg 34
10Ontzettend blij met de hulp van Anneke en Maxime! Goed advies, geen vraag was te veel en heel professioneel! Zowel bij aankoop als verkoop hele goede begeleiding. Het is een vreemde markt in Utrecht en goed advies is goud waard!
-
Paltzerweg 233
10Professionele begeleiding bij het zoeken, prettig advies tijdens de bezichtigingen, absoluut een aanrader
-
Douwes Dekkerstraat 34
10Maxime heeft ons fantastisch geholpen. Zij was constant bereikbaar tijdens onze zoektocht en wist precies wat onze wensen waren. Toen zij zag hoe enthousiast wij waren over onze nieuwe woning, is zij direct in actie gegaan. Zonder haar wij dit huis nooit kunnen krijgen. Nogmaals, ontzettend bedankt voor al je hulp Maxime!