Van Oosterom & Verhagen Makelaars
"Meer dan makelaars alleen!"
Makelaarskantoor Van Oosterom & Verhagen staat voor een uitgebreid aanbod dat verder gaat dan de klassieke woningverkoop. Met meer dan 40 jaar ervaring staan wij voor u klaar bij elke stap van de woningtransactie. Of het nu gaat om kopen, verkopen, huren of beheren van onroerend goed – wij bieden persoonlijk advies en hulp bij alle benodigde stappen. Onze medewerkers zijn er om u te begeleiden met plezier en professionaliteit, zodat u z...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Paul Steenbergenlaan 102
2548ZJ Den Haag
€ 525.000 k.k.
€ 4.817/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 117 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Asterstraat 53
2565TS Den Haag
€ 439.500 k.k.
€ 5.563/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Haverschmidtstraat 11
2522VK Den Haag
€ 345.000 k.k.
€ 4.259/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Schimmelweg 108
2524XJ Den Haag
€ 275.000 k.k.
€ 3.716/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Teakhout 24
2719KE Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 3.986/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Jan van der Heijdenstraat 154
2522ET Den Haag
€ 319.000 k.k.
€ 3.843/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (99)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
99 reviews totaal
Funda
73 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Esdoornstraat 38
10Wij hadden een uitdagend pand (voormalig Café naar woning) waarbij andere makelaars en niet eens eraan zouden beginnen. O&V is die uitdaging aangegaan en heeft ervoor gezorgd dat we een mooie prijs hebben gekregen.
-
Boswinde 56
8Geen gedoe. Korte lijntjes en lekker vlot. Goede kennis en open over de prijzen en ontwikkelingen in de wijk.
-
Soestdijksekade 265
10Shaniel is charismatic, well prepared and always ready to think along in finding solutions. I would happily recommend him!
-
Boylestraat 5
10Het contact met de makelaar was heel goed, zijn kennis van de markt uitstekend en de afspraken waren helder en duidelijk, ons huis was snel verkocht!
-
Willem van Rijswijckstr 76
9Shaniel heeft met een persoonlijke touch ons begeleid in zowel de aankoop als de verkoop van een huis. Met zijn positive instelling zorgde hij ervoor dat we de moed erin bleven houden.
-
Burgemeester Elsenlaan 18
10Het contact was prima en duidelijk. Ook werden onze vragen snel beantwoord door de makelaar en het team. We zijn zeer tevreden over de verkoop van ons huis.
-
Marktweg 275
10Tijdens de verkoop van mijn huis kreeg ik de beste prijs en al het werk werd uit handen genomen. Ik zou iedereen aanraden om zaken te doen via deze makelaar.
-
Dr H.J. van Mooklaan 50
9Prettige Makelaar, dacht mee verplaatsten zich snel in onze wensen. Drong niets op en adviseerde ons op een prettige manier.