Van Dam Makelaardij
"Persoonlijk met Patricia"
In de regio Doetinchem en de omliggende gebieden werk ik al meer dan twee decennia als NVM makelaar. Mijn expertise ligt in het verkopen, aankopen en taxeren van woningen en appartementen. Met mijn kennis en ervaring in de regio Achterhoek, help ik klanten bij het vinden van de juiste oplossing. Ik ben er altijd voor om een persoonlijk en gericht traject in te zetten, waarbij we samen bespreken welke strategie het beste aansluit bij jou...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nieuweweg 214
7009HH Doetinchem
€ 315.000 k.k.
€ 2.188/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 168 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bloemersstraat 35
7009CP Doetinchem
€ 319.000 k.k.
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lijsterstraat 2
7011DJ Gaanderen
€ 339.000 k.k.
€ 4.291/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nieuweweg 142
7009HE Doetinchem
€ 519.000 k.k.
€ 3.264/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 410 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Koemate 35
7006CG Doetinchem
€ 289.000 k.k.
€ 2.651/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Kapelaan Heggestraat 15
7011GL Gaanderen
€ 325.000 k.k.
€ 2.876/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 181 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
de Aalbes 9
9Het contact verliep snel en adequaat vanaf moment offerte aanvraag tot en met de finale afronding. Wat we konden verwachten werd steeds duidelijk toegelicht.
-
Geert Grootestraat 51
9Fijn contact gehad en komt goed op voor haar cliënten. Al met al een goede ervaring. Ik zou haar zeker aanraden bij mijn omgeving.
-
Wildenborch 115
8Fijn, persoonlijk contact en goed advies, ook voor zaken die niet direct met de verkoop te maken hebben.
-
Salemate 60
10Patricia is zoals ze ook binnekomt en uit dit ook het gehele proces sociaal, professioneel, open, kundig. Het contact verloopt zeer prettig. Het kantoor is makkelijk benaderbaar en bereikbaar. Is netjes op tijd en houd zich aan de afspraken. Fijne en snelle verkoop.
-
Elzenerf 46
10Een zeer prettig contact met Patricia van Dam! "Persoonlijk met Patricia" de slogan die volledig aansluit bij het gehele proces! Niet twijfelen maar contacten dan ervaar je zelf een prettig contact maar ook zeer kundig in alle facetten.
-
De Muldershof 19
10Het contact verliep goed. Een goede makelaar. Alles netjes volgens afspraak. Ik zou deze makelaar aanbevelen.
-
Groen van Prinstererlaan 4
9Menselijk, vriendelijk en altijd beschikbaar als je vragen hebt. Prima geholpen bij de snelle verkoop van onze woning.
-
van Hogendorplaan 40 F
10persoonlijk , betrokken , sociaal , zonder gladde pusherige verkooppraat niet naar verkoper niet naar kandidaat kopers , kortom een fijn persoon , ze is makkelijk benaderbaar en denkt met je mee !