Yvonne van der Jagt Makelaardij
Yvonne van der Jagt Makelaardij staat voor betrouwbare en gerichte hulp in de woningmarkt van Grootebroek. Met een focus op transparantie en persoonlijke aandacht zorgen wij ervoor dat uw verkoop of aankoop soepel en stressvrij verloopt. Onze ervaring zorgt voor het beste resultaat, vanaf de eerste stap. Wij bieden verkoop en aankoopdiensten met een werkwijze gebaseerd op marktkennis en 30 jaar ervaring. Ons team is geaccrediteerd met V...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Paardebloem 7
1689RM Zwaag
€ 385.000 k.k.
€ 3.407/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lepelaarpark 54
1444HS Purmerend
€ 1.450.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 346 m²
- Perceeloppervlakte
- 685 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Driebanen 23
1601NN Enkhuizen
€ 335.000 k.k.
€ 4.786/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 85 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Ceder 22
1628ME Hoorn
€ 510.000 k.k.
€ 4.250/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 283 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
1e Rozenstraat 1 b
1614SB Lutjebroek
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Fresiahof 4
1688WG Nibbixwoud
€ 435.000 k.k.
€ 3.042/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (64)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
64 reviews totaal
Funda
48 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Florastraat 25
10Alles ging goed. In het begin goed overleg gehad met Cornelis hoe we alles het beste konden aanpakken. Hier en daar wat verbeterpunten behandeld in afspraak. Volledige begeleiding van begin tot eind. Een goed team waar je met je vragen naar toe kan. Zeer tevreden hoe alles is gelopen.
-
Nico Kolenbergstraat 18
9Prima makelaar, betrouwbaar en goed aanspreekbaar, laat ook duidelijk ook de gebreken van het huis zien.
-
Westerstraat 215
10Top makelaars! Kundige en realistische makelaars. Verzorging van A tot Z. Prettig om mee samen te werken!
-
Binckhorst 67
10Ik één woord fantastisch. Heel deskundig met heel directe en fijne communicatie en zeer vakkundig. Echt een aanrader 👌🏼
-
Poolster 159
10Zeer professioneel en prettig geholpen met alle vragen die wij hadden overal keurig antwoord op gekregen cornelis en yvonne van der Jagt hebben ons heel goed geholpen ons appartement te verkopen wij raden hun aan iedereen aan die een eerlijke en betrouwbare maakelaar zoeken gr ron en ingrid
-
Habijt 105
10Nog nooit zo’n fijne en betrokken makelaar gezien in mijn omgeving. Echt een hele fijne samenwerking
-
Sonja Bierenbroodspot
10Alle keren heel fijn bij gestaan. Bij een aankoop en verkoop van het huis. Ze hebben de tijd en geven eerlijk advies.
-
Kruisgang 5
10Wij hebben Yvonne van der Jagt makelaardij ervaren als gedreven en gepassioneerd. In alles wordt meegedacht en je merkt dat er veel kennis en ervaring is. Er wordt aan veel dingen gedacht waar je als niet-makelaar zelf niet aan denkt, wat erg fijn is. De begeleiding hebben wij dan ook als een dikke 10 ervaren, bedankt!