Grondsma Makelaardij
"Optimaal resultaat door exclusieve aandacht"
Grondsma Makelaardij staat voor betrouwbaar en persoonlijk advies op de woningmarkt in Groningen en omgeving. André Grondsma, NVM-makelaar, heeft jarenlange ervaring in de regio en helpt graag bij aankoop of verkoop van woningen. Onze benadering is gericht op samenwerking: met de klant een plan op maat ontwikkelen voor een succesvolle transactie. We leggen veel waarde op professionaliteit, betrouwbaarheid en een open communicatie. In on...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Humsterlandlaan 11
9727DC Groningen
€ 485.000 k.k.
€ 4.533/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Freesialaan 19
9951GL Winsum
€ 325.000 k.k.
€ 2.851/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 365 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Oosterweg 30
9367RL De Wilp
€ 575.000 k.k.
€ 3.363/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 4595 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Grietenij 94
9351JG Leek
€ 485.000 k.k.
€ 2.771/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 625 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht onder voorbehoud
Leeuwarderstraat 40 a
9718HZ Groningen
€ 200.000 k.k.
€ 4.651/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Van Hamelstraat 25
9714HJ Groningen
€ 370.000 k.k.
€ 4.805/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
31 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Provincialeweg 11
9Prettig in omgang, betrokken makelaar. Goede adviezen en altijd bereikbaar. Neemt je de zorg uit handen.
-
Frederikstraat 13
10André is een professionele makelaar. Hij zorgt ervoor dat de koop of verkoop voor alle partijen een win-situatie betreft. Ook handelt hij adequaat wanneer dat nodig blijkt.
-
Helper Weststraat 42
10Andre is een zeer betrokken makelaar die zich meer dan 100% inzet. Dat doet hij niet alleen voor de verkoper maar ook voor de koper. Een aanrader!
-
Rianda Meinardi
10Absoluut aan te raden als aankoopmakelaar! Ontzettend fijne samenwerking, Andre heeft ons op korte termijn al goed kunnen helpen en zitten wij inmiddels in ons nieuwe huisje 😌 Fijn om iemand mee te hebben naar bezichtigingen die er verstand van heeft, goed weet wat te vragen en waar op te letten. Wij hadden niet zonder gekund, nogmaals erg dankbaar!
-
Pepijn Leppers
10André is enorm kundig en heeft ons fantastisch geholpen met zowel de aankoop als de verkoop van ons huis. Hij communiceert snel, vaak en duidelijk waardoor je altijd goed op de hoogte bent van de ontwikkelingen. Met zijn netwerk en ervaring denkt hij altijd in oplossingen en kan daarmee problemen voorkomen of goed oplossen. Kortom, wij hebben een fijne ervaring gehad in dit hele proces!
-
Jan van Goyenstraat 2 a
10Geweldige makelaar! Professioneel, vriendelijk en altijd bereikbaar. Tevens is dit een makelaar die altijd meedenkt. Top ervaring!