Petra De Kleermaeker Makelaardij
"Uw partner voor aan- en verkoop"
Bij Petra de Kleermaeker Makelaardij brengen we mensen en huizen samen met expertise, passie en zorgvuldigheid. Of u nu wilt kopen, verkopen of een nieuwbouw zoekt, wij bieden onder één dak alles wat u nodig heeft. Van hypotheekadvies tot verzekeringen, wij zorgen voor een soepele en geruste ervaring. Met jaren ervaring in de regio en een landelijk netwerk van meer dan 30 kantoren, profiteren onze klanten van krachtige marketing en mode...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Nachtschade 18
6841KN Arnhem
€ 335.000 k.k.
€ 4.036/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Koewei 8
6843ZK Arnhem
€ 375.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 177 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Beringehof 34
6845KB Arnhem
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oranjestraat 83
6812CM Arnhem
€ 425.000 k.k.
€ 3.795/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Tiggelland 3
6932NK Westervoort
€ 325.000 k.k.
€ 3.693/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Groene Weide 56
6833BE Arnhem
€ 400.000 k.k.
€ 3.279/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (142)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
142 reviews totaal
Funda
96 reviews op Funda
46 reviews op Google
-
Burchtstraat 70
10Het contact met Stephan verliep zeer prettig. Nam de tijd om rustig mijn vragen te beantwoorden, daar ben ik Stephan erg dankbaar voor.
-
De Mars 10
9Erg goed contact gehad steeds. Goed adviesprijs over uit te brengen bod! Zeer belangrijk gebleken in de onderhandelingen
-
Van Galenstraat 54
9Al het personeel van Petra de Kleermaeker helpt je waar ze je kunnen. De makelaars, secretaresse, allemaal
-
Dana
10Met behulp van deze makelaar heb ik een woning gekocht. Ik ben heel tevreden over de deskundige en plezierige begeleiding van de aankoopmakelaars. Het hele proces had ik het gevoel in goede handen te zijn, zowel bij de bezichtigingen als bij de uiteindelijke aankoop, waarbij ik geweldig ben geholpen door Stephan. Ik kan ze iedereen van harte aanbevelen!
-
Van Eckstraat 35
9Het contact verliep heel soepel en persoonlijk. Altijd bereikbaar voor aanvullende vragen en een goed advies gedurende het gehele traject.
-
Wijenburglaan 167
9Stephan is een kundige makelaar. Prettig in omgang en reageert snel. Ik kan hem van harte aanbevelen.
-
van Heemskerckstraat 118
10Heel erg blij met deze makelaar! Persoonlijk contact, ze denken heel erg mee en snel ons huis verkocht!
-
Rietganssingel 4
10Perfect, Bas heeft kennis van zaken. Snel geholpen, alles in heel goed overleg. Goede feedback en terugkoppeling over alles. Kan niets bedenken wat beter zou kunnen/moeten.