Prismaat Makelaars Zaanstad
"Prismaat, uw maatje in onroerend goed!"
Prismaat Makelaars stelt u centraal bij elke transactie, of het nu gaat om het kopen of verkopen van een woning. Met een duidelijke aan- en verkoopbemiddeling zorgen wij ervoor dat geen stap onzorgvuldig wordt genomen. Als NVM lid staat onze organisatie voor betrouwbaar advies en een onvermijdelijke focus op uw belang. Onze dienstverlening is gebaseerd op vier pijlers: bedrijfsmatig onroerend goed, woningmakelaardij, taxaties en vastgoe...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Klampersstraat 19
1502VP Zaandam
€ 395.000 k.k.
€ 4.115/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 234 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Magda Janssensstraat 32
1507SP Zaandam
€ 419.000 k.k.
€ 3.708/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kastanjestraat 5
1911BT Uitgeest
€ 595.000 k.k.
€ 4.103/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Koningsdiep 11
1509WB Zaandam
€ 495.000 k.k.
€ 4.500/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Tuinstraat 17
1544RS Zaandijk
€ 395.000 k.k.
€ 4.817/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
De Pollen 103
1911RP Uitgeest
€ 460.000 k.k.
€ 4.070/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (35)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
35 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Rijksstraatweg 369 C
10De samenwerking verliep soepel en ik kon met een gerust hart alles uit handen geven. Gelukkig was er ook ruimte voor een gezellig gesprekje en voelde ik mij goed gesteund bij het nemen van belangrijke beslissingen. Haar motto is ontzorgen en dat doet ze ook!!
-
John Zwarthoed
2Sturen “aan de bewoners van” huis aan huis reclame via de post. Tijd en papier verspilling
-
Pastoor van Muijenweg 88
9Fijn contact. Goed en reeel onderhandeld. Heeft goed meegedacht bij oplossen problemen. Voelde vertrouwd.
-
Burgemeester D. Kooimanweg 150
10Wij zijn door Prismaat erg goed geholpen bij de verkoop van de woning. Prima begeleiding en een zeer professioneel team. Elles, Simone en Annet: super bedankt voor alles.
-
Burgemeester Ter Laanplantsoen 3
9makelaar met kennis van zaken en de goede mix te professioneel en menselijk oogpunt . Zou zEker in de toekomst deze makelaar weer benaderen
-
De Kersenboomstraat 1
10Het team van Prismaat heeft ons heel goed geholpen door mee te denken en ons te ondersteunen. We hadden een vast team en een vaste contactpersoon, waardoor de communicatie heel prettig en duidelijk verliep. Daarnaast waren de terugkoppeling na de bezichtigingen en de voorscreening echt pluspunten. Kortom, wij zijn erg tevreden over de samenwerking!
-
Hollandsch Diep 227
8Prismaat was zeer goed bereikbaar en altijd bereid om ons te helpen. We hebben zowel een huis gekocht als verkocht onder begeleiding van Prismaat en dat is ons heel goed bevallen. We raden Prismaat Zaanstad heel erg aan!